Sennik: kupa, o czym mówi ten osobliwy sen?

Sennik kupa - sprawdź jakie znaczenie ma kupa widziana we śnie
Znaczenie snu w którym przyśniła się kupa

Nie wszystkie sny traktują o rzeczach przyjemnych, co potwierdzają te, w których motywem przewodnim jest kupa. Niestety, ale niekiedy musimy zmierzyć się również z nimi, ponieważ także one mają nam coś do przekazania. Jesteśmy pewni, że każdy, kto na moment zatrzyma się przy tego rodzaju snach, zestawi je z własną sytuacją i wyjaśnieniem znalezionym w senniku, zrozumie, jakie znaczenie mają sny o fekaliach.

Zobacz, co mówi sennik o snach o kupie

Wybraliśmy najczęściej pojawiające się motywy, które budzą najwięcej ciekawości i wątpliwości zarazem. Teraz, aby wiedzieć, o co tak naprawdę chodzi, wystarczy, że zerkniesz w nasz sennik. Kał w różnych postaciach pojawia się w wielu marzeniach sennych i w wynikach wyszukiwania w google jedno z pierwszych miejsc zajmuje fraza „sen o gównie co oznacza”, dlatego nie przedłużając — zapraszamy do lektury.

Sennik kupa - sennik gówno - sprawdź co to oznacza!
Sen w którym przyśniła nam się kupa

Sennik: gówno – sennik kupa

Najczęściej sny z motywem kupy mówią o sprawach pieniężnych, związanych z utrzymaniem, zarobkami, ale też dumą bądź wstydem utrzymanym w tym kontekście.

Sennik: kupa zrobiona ze strachu

Ten sen akurat podpowiada że nosisz w sobie dużo lęku o przyszłość swoją i swoich bliskich. Sen o kupie własnej oznacza że powinieneś podejść do swojego życia z większym spokojem, inaczej możesz ponieść konsekwencje ciągłych nerwów.

Sennik: wdepnąć w kupę

Wbrew pozorom to nie symbol pecha, a farta. Jeśli śniło Ci się że wszedłeś w kupę lub ubrudziłeś sobie nią buty, oznacza to że wkrótce czeka Cię coś miłego i zaskakującego. Być może chodzi o kwestie finansowe.

Sennik kupa - sprawdź co osnacza wdepnięcie w kupę widziane we śnie
Interpretacja snu w którym wchodzimy w odchody

Sennik: zobaczyć kupę we śnie

Księga snów mówi że jeśli widzisz kupę we śnie, to znaczy że boisz się ujawnić prawdę dotyczącą Twoich emocji, wstydliwych uczuć lub popełnionych czynów.

Sennik: kupa dziecka

Przyśnił Ci się sen o dziecku i jego kupie? W nadchodzącym czasie spotka Ciebie szczęście w postaci niespodziewanych pieniędzy lub równie niespodziewanej bardzo pozytywnej informacji. Kupa dziecka w pieluszce widziana we śnie to również sygnał że w naszym życiu nastąpił idealny moment do zrealizowania marzeń.

Sennik: smarować się kałem

Ten kontrowersyjny sen mówi przed Tobą dobry czas. Zyskasz aprobatę otoczenia, wszyscy ujrzą Cię w nowym, lepszym świetle. Jak podaje sennik ubrudzić się gównem to bardzo dobry znak.

Sennik: zwierzęce odchody

Sen o zwierzęcych, ale nie psich odchodach, sygnalizuje że masz w sobie dużo emocji i uczuć względem jednej osoby. Odchody zwierząt oznaczają że obawiasz się podzielić z nią tymi uczuciami.

Sennik gówno - co oznacza sennik kupa? Sprawdź w senniku!
Odchody zwierzęce widziane we śnie

Sennik: psia kupa

Sennik podpowiada że jest to bardzo dobry znak. Psia kupa symbolizuje szczęście i pomyślność. Możemy spodziewać się pomocy lub świetnej propozycji od kogoś.

Sennik: sprzątać kał

Twoja ciężka praca zostanie wkrótce nagrodzona. Nie trać wiary i rób nadal to, co robisz.

Sennik: robić kupę

Obecny spokój to tylko cisza przed burzą. Wkrótce będziesz musiał zmierzyć się z kimś, kto ma wobec Ciebie złe zamiary. Konflikt jest nieunikniony.

Jak widać, sennik mówi sporo o kale i tłumaczy jego znaczenie w snach. Pomimo tego, życzymy zdecydowanie bardziej przyjemnych marzeń sennych.

Przeczytaj także co mówią:
Sen o wypadku samochodowym
Sen o wodzie

4.9/5 - (117 głosów)

Polecane:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *