O Nas – Magazyn Kobiet

W imieniu zespołu redakcyjnego pełnego kobiet, zapraszamy do lektury trójmiejskiego Magazynu Mademoiselle. Nasz miesięcznik zachęca do otwarcia się na nowe myślenie o sobie i świecie. Świecie, który zawsze tworzy się najpierw w nas samych.

Zapraszamy na premierę nowej kobiety, świadomej swojej siły czytelniczki „Mademoiselle”, która nie jest postrzegana i sama nie buduje swojej tożsamości przez pryzmat ról społecznych, jakie pełnić musi, powinna czy mogłaby.

O tym, co naszej płci dały lub odebrały biologia i patriarchat, w czym jesteśmy lepsze lub gorsze od mężczyzn oraz jak powinno wyglądać idealne życie perfekcyjnej kobiety powiedziano już tak wiele, że z czystym sumieniem możemy przestać to roztrząsać. Z ulgą uznajmy, że kobieta to przede wszystkim wolny człowiek, który może być tym, kim chce być.

Kiedy spłynie na nas ta przecież tak błaha i oczywista refleksja, poczujemy wolność i swobodę do niczym nieskrępowanego poznawania świata i przeżywania życia w zgodzie ze sobą. W tym właśnie chcemy Wam towarzyszyć, dostarczając ciekawych i różnorodnych tematów. Podpowiemy co można podać na obiad na niekoniecznie idealnie zastawionym stole i pokażemy aktualne trendy w modzie, w których być może poczujecie się swobodnie i dobrze. Porozmawiamy o zdrowiu, biznesie i filozofii życia, tak abyście mogły poznać historie i pomysły, z których same przyrządzicie to, co w życiu zasmakuje Wam najbardziej.

Będziemy spotykać się na łamach Magazynu Mademoiselle co miesiąc, aby wspólnie otwierać się na nowe. Chętnie poznamy także Wasze propozycje, więc piszcie do nas, sugerujcie tematy i problematykę, która Was interesuje! Nie będziemy definiować kobiecości. Pokażemy świat, a Wy zdefiniujecie ją same. Zrobicie to najlepiej!

Zespół redakcyjny, Magazyn Kobiet Mademoiselle