NIEśmieci z SIECI

sukcespisanyszminka.pl

Współzałożycielkami fundacji są Olga Kozierowska i Olga Legosz. To największa społeczność przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Wsparcie, wiedza, motywacja do odważnych działań – znajdziesz tu wszystko, czego nie sposób przecenić. Niewykorzystany potencjał jest jak niewykorzystana sytuacja bramkowa, a wiecie, co mówią o takich fani footballu.

A teraz kilka konkretów, bo to one najskuteczniej mobilizują do działania:

YEP.academy – innowacyjny program edukacyjny wspierający młodych ludzi w wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Zdefiniujesz tu mocne strony i sprawdzisz, jak w praktyce wykorzystać swoje talenty.

Sukces TO JA – największy ogólnopolski kompleksowy program wzmacniania aktywności zawodowej kobiet. Poszerzysz kompetencje i wiedzę, wymienisz się doświadczeniami i wzajemnie poinspirujesz. Program dedykowany kobietom powracającym na rynek pracy.

Klub Champions of Change – pierwsza w Polsce i w Europie organizacja zrzeszająca prezesów dużych firm, którzy działają na rzecz budowania oraz wzmacniania polityki różnorodności.

Portal www.sukcespisanyszminka.pl – platforma pierwszego wyboru dla kobiet, które chcą wiedzieć więcej i pragną się rozwijać.

Nasza rada? Nie czekaj, klikaj tam!

wolniodmetryki.pl

Pomysłodawczynią i wydawcą portalu wolniodmetryki.pl jest Aleksandra Laudańska – trendwatcherka skoncentrowana na tematyce wiekowienia, propagatorka edukacji do długowieczności i autorskiej koncepcji smart aging; redaktor naczelna „Warszawskiego Miesięcznika Seniorów #POKOLENIA”, ekspert komunikacji marketingowej.

W 2018 zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Siemens Future Living Award za futurystyczną wizję długowiecznego społeczeństwa i życia niezdeterminowanego metryką „Czaso(do)wolność”. W 2015 roku, w tym samym konkursie, została wyróżniona za projekt co-livingu dla seniorek.
Portal wolniodmetryki.pl ma na celu promowanie pozytywnego wizerunku ludzi dojrzałych i inspirowanie do stylu życia, którego nie ogranicza metryka. Pokazuje, że wiek to tylko liczba, a młodość to stan umysłu. Wolniodmetryki.pl to strefa wolna od stereotypów, uprzedzeń, wrogości. Pełno tu pozytywnych historii, pieknych idei i szlachetnych wartości.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *