Wyjątkowy jubileusz 10 lat S’portofino

W otoczeniu partnerów, mediów, stałych klientów oraz Przyjaciół marka S’portofino świętowała swoje 10-lecie, oraz ponowne otwarcie salonu w Warszawie. Bliskie S’portofino miejsce, ludzie i okazja stała się szansą do przywołania wspomnień. Kiedy jesienią 2008 roku brand pojawił się w warszawskim Klifie, nikt nie przypuszczał, w jakim miejscu znajdzie się dziesięć lat później.

Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnego przywitania Gości przez założycielkę S’portofino, Bożenę Ślęzak, która podkreślała wartości, które zaowocowały zaufaniem Klientów i rozwojem na przestrzeni ostatnich 10 lat. Oferta S’portofino to ponad 80 starannie wyselekcjonowanych marek, które zaspokajają potrzeby sportowców w ponad 15 dyscyplinach sportowych, 6 prestiżowych salonów stacjonarnych oraz nowoczesny sklep internetowy.

Podczas wydarzenia Goście mieli okazję poznać z bliska najnowsze kolekcje i przetestować nowinki technologiczne, które pojawiły się w odmienionym salonie. Przez cały wieczór pomocy udzielały personal shopperki, które służyły radą tym, którzy zdecydowali się na zakupy. Na szukających jeszcze większej liczby inspiracji, czekał nowy, jubileuszowy katalog. Przez cały wieczór Gości prowadził głos nieocenionej Beaty Sadowskiej.

Z okazji jubileuszu, wydarzeniem towarzyszącym jest wystawa Bogner White Cube, która podczas wieczoru miała swoją inaugurację na terenie warszawskiego Domu Mody Klif. Wyjątkowa linia marki Bogner to pochwała wolności, sportowej nuty, nowoczesnej formy i klasycznej kolorystyki. Wystawa Bogner White Cube w Domu Mody Klif w Warszawie potrwa do 29.10. Druga odsłona będzie miała miejsce w Starym Browarze w Poznaniu między 30.10, a 17.11.

Wśród zaproszonych Gości pojawili się przedstawiciele międzynarodowych brandów: reprezentantów niemieckiego Bognera, włoskiej Aeronautica Militare czy szwajcarskiego On Running. Dla wielu stałych klientów była to doskonała okazja, by osobiście poznać twórców lubianych marek.

Wieczór uświetniała muzyka na żywo, która stanowiła tło dla rozmów i zakupów. Toasty wznoszono wyjątkowymi winami, sprowadzonymi specjalnie na to wydarzenie, a o podniebienia Uczestników spotkania zadbała restauracja Belveder Catering by Design.

W trakcie eventu obecni byli Partnerzy S’portofino – Chervo San Vigilio, Pałac Ciekocinko, Holmes Place i Cisowianka Perlage oraz przedstawiciele dostępnych w S’portofino marek. Dla Gości przygotowane zostały wyjątkowe niespodzianki. W loterii rozlosowano upominki i vouchery. Ponadto, każdy Gość otrzymał najnowszy katalog S’portofino, pełen zimowych inspiracji.

Fot Monika Wilkiewicz

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *