W sklepach internetowych dostępne są włosy słowiańskie coraz lepszej jakości

Moda na przedłużanie włosów nie słabnie i nic dziwnego. Na rynku pojawiają się coraz lepsze jakościowo rodzaje włosów z pomocą których ich doczepiane pasma idealnie komponują się z naturalnymi. Wśród nich warto wymienić mocne i miłe w dotyku, podatne na stylizowanie i delikatne farbowanie włosy słowiańskie. Co warto o nich wiedzieć? Podpowiadamy.

Na czym polega przedłużanie włosów

Zaletą przedłużania włosów jest natychmiastowy efekt zabiegu. Do jego przeprowadzenia wykorzystywane są zarówno sztuczne, jak i naturalne włosy. Jest to zabieg bezinwazyjny, a jeśli postawimy na dobrej jakości włosy, w tym między innymi włosy z krajów Europy Wschodniej, to możemy liczyć na bardzo naturalny efekt końcowy.

Fryzjerzy proponują różne metody przedłużania, a wśród nich m.in. kanapkową, ultradźwiękową, japońską, siateczkową, Hairtalk, przedłużanie kreatynowe czy też laserowe. To na którą się zdecydujemy w dużej mierze zależy od kondycji naszych włosów, skóry, oczekiwanego efektu pod względem długości utrzymywania się, jak również aspektów finansowych. Warto więc odwiedzić doświadczonego specjalistę, który będzie w stanie nie tylko dobrać do nas odpowiedni rodzaj i kolor włosów, ale także dobrać metodę ich doczepiania.

Jeśli zdarza się tak że miewasz sny o przedłużaniu włosów przeczytaj co oznacza taki sen: https://magazynkobiet.pl/sennik-wlosy-poznaj-znaczenie-snu-z-wlosami-w-roli-glownej/

Jak przygotować się do zabiegu przedłużania włosów

Jeśli postawimy na bardziej inwazyjną metodę przedłużania włosów, to odpowiednie przygotowanie się do zabiegu jest bardzo istotne. W praktyce chodzi o to, aby upewnić się czy nie jesteśmy uczulone na żadną z substancji, którą się w niej wykorzystuje. Tutaj podobnie jak w przypadku np. koloryzacji włosów, warto wykonać test alergiczny i nanieść wspomniane na skórę. Jeśli po upływie 48 godzin nie pojawią się na niej żadne zaczerwienienia i jesteśmy przy tym pewne, że nie mamy uczulenia na metal, to spokojne możemy przystąpić do zabiegu. W przeciwnym razie, pozostają zupełnie nieinwazyjne metody.

Włosy słowiańskie – czemu zawdzięczają swoją popularność?

W sklepach internetowych coraz częściej można dostać włosy słowiańskie, które pojawiają się także pod nazwą włosy dziewicze bardzo wysokiej jakości. Niewątpliwie ich największym atutem jest to, że są naturalne i nigdy nie zostały poddane żadnej koloryzacji ani też różnego rodzaju zabiegom kosmetycznym. Nigdy więc nie pojawiły się na nich substancje chemiczne. To włosy wschodnioeuropejskie, które bardzo często pochodzą z Rosji lub Ukrainy. Uważane są o lepsze niż te z krajów Europy Zachodniej właśnie z uwagi na swoją nieskalaną, dziewiczą strukturę, a co za tym idzie, znacznie lepszą trwałość. Wszystko dlatego, że włosy europejskie często zostawały już poddawane farbowaniu, jak również wielu innym zabiegom kosmetycznym.

Włosy doczepiane o strukturze słowiańskiej są uniwersalne. Z powodzeniem można je doczepić wówczas, kiedy nie planujemy żadnych zabiegów, jak i wtedy, kiedy chcemy zmienić ich kolor. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że są one bardzo podatne na stylizację. Z powodzeniem można je więc prostować czy też podkręcać. Świetnie prezentują się one także wówczas, kiedy mamy rzadkie włosy – bardzo dobrze je uzupełniają czego nie można powiedzieć na przykład o włosach indyjskich. Te są dość grube, więc odradza się ich doczepianie do słabych włosów. Nie zaleca się także ich farbowania ani poddawania zabiegom chemicznym.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *