Sztuka i piękno

Salon piękności „Afrykada” to klimatyczne miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, które przyciąga coraz więcej klientów. Nic dziwnego – profesjonalizm, doświadczenie i pasja to wizytówka „Afrykady”. O tym, jak narodził się pomysł na otwarcie gabinetu i jak przekuć sztukę w kobiece piękno, opowiada Marlena Pankau – właścicielka „Afrykady”.

Co skłoniło Panią do otworzenia salonu piękności?

Od najmłodszych lat pasjonowałam się rysowaniem i malowaniem portretów. Jako nastolatka wyjechałam do Nowego Jorku, by pogłębiać swoja pasje. Tam narodził się pomysł otwarcia salonu kosmetycznego. Kiedyś rysowałam na kartce, obecnie na twarzy. Wiem, jak niewiele trzeba zmienić w kobiecie, żeby wyglądała pięknie i tak też się czuła. Zanim otworzyłam „Afrykadę”, której nazwę wymyślił mój 6-letni syn, współpracowałam z kilkoma salonami w Warszawie. Postanowiłam jednak wrócić do rodzinnego miasta – Gdańska, i otworzyć tu własny obiekt.

Co wyróżnia Salon Piękności Afrykada na tle innych gabinetów zajmujących się kosmetologią?

Pozytywna energia, stałe wyzwania, permanentny rozwój, stawianie sobie nowych celów i dbałość o szczegóły, które w konsekwencji wpływają na całość. Chwila, gdy zadowolona i uśmiechnięta klientka patrzy w lustro, jest bezcenna. U niektórych kobiet wystarczy uwydatnić oczy, by hipnotyzowały, u innych brwi czy usta. Praca jest moją pasją. Większość klientek czuje się w moim salonie jak u siebie w domu. W „Afrykadzie” panuje przyjazna i rodzinna atmosfera. Zadowolone klientki i klienci polecają nasze usługi i dzięki temu grono stałych klientów cały czas się powiększa. Mój salon oferuje szeroką gamę usług kosmetycznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Komu szczególnie zalecany jest zabieg BB Glow Psysiolab?

Klientkom, które zmagają się z matową i poszarzałą cerą, przebarwieniami hormonalnymi, posłonecznymi czy z piegami. Zabieg pomaga również paniom, które chcą pozbyć się zaczerwienień albo które zmagają się z cerą naczyniową, suchą i atopową. BB Glow Psysiolab pomaga także zniwelować cienie pod oczami oraz nierównomierny koloryt skóry. Po zabiegu skóra staje się bardziej jędrna i nabiera blasku.

Jak wygląda zabieg BB Glow Psysiolab?

Początkowa faza to oczyszczenie i przygotowanie skóry do zabiegu. Jeśli jest to konieczne, odpowiednio wcześniej wykonujemy lekkie złuszczenie – w przypadku skóry tłustej nawet tydzień przed zabiegiem. Właściwa faza zabiegu BB Glow to wprowadzenie substancji odżywczych, nawilżających i koloryzująco – rozświetlających, przy użyciu urządzenia do mezoterapii mikroigłowej Dermapen. Działanie mezoterapii mikroigłowej pobudzi skórę do produkcji włókien kolagenowych, co widocznie poprawi jędrność twarzy.

Jakie efekty daje BB Glow Psysiolab?

BB Glow Psysiolab to zabieg pielęgnacyjny o właściwościach tonujących i odżywiających, który ujednolica koloryt cery, tworząc delikatny transparentny kamuflaż. Dodatkowo rozświetla i wygładza skórę.

Zabieg BB glow jest zabiegiem pielęgnacyjnym o właściwościach tonujących. Dlatego nie można spodziewać się efektu mocnego kamuflażu. BB Glow daje intensywne rozjaśnienie, ujednolicenie i odżywienie skóry. Mocne nawilżenie otrzymamy dzięki zawartości w preparacie kwasu hialuronowego. Natomiast bogate w probiotyki kompleksy sfermentowanych ekstraktów z roślin z brokułu, borówki, pomarańczy czy pomidora będą chroniły skórę. Probiotyki wykazują działanie przeciwstarzeniowe.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *