Slingo: połączenie sloty online i bingo

szczęściara która właśnie wygrała w grze Slingo

Slingo to zabawna i pełna akcji gra, która jest skrzyżowaniem bingo i automatu.

Istnieją różne motywy, z których możesz korzystać, grając w sloty online Slingo, z rundami bonusowymi i funkcjami, które podnoszą poziom emocji do maksimum, gdy są uruchamiane.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych grach, ten artykuł będzie szczególnie pomocny.

Co to jest Slingo?

Slingo jest pomysłem Sala Falciglii, który jako pierwszy zainspirował się do zbudowania i rozwinięcia tej kultowej już gry, grając na automacie z lat 50. XX wieku.

Sama gra Slingo jest połączeniem zarówno sloty online, jak i bingo, i chociaż mogła to być gra online na platformie AOL, obecnie jest to gra uznana na całym świecie, która ma szczególnie wielu zwolenników w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Jak grać w Slingo?

Po pierwsze, po wybraniu gry Slingo, w którą chciałbyś zagrać, musisz wybrać swoją stawkę.

Można to zrobić za pomocą przycisków plus i minus, które odpowiednio zmienią stawkę.

Gdy już zdecydujesz się na kwotę zakładu, naciśnięcie przycisku odtwarzania automatycznie ustali tę kwotę i rozpocznie się gra.

To, na co powinieneś również zwrócić uwagę, to liczba rund, które kupisz za swoją stawkę, będzie się to różnić w zależności od każdej gry Slingo, w którą grasz. W naszym przykładzie otrzymamy 10 rund za naszą stawkę.

Slingo, jak już wiesz, to po części automat i po części bingo, a główną siatką gry jest rzeczywiście karta bingo, która składa się z 5 rzędów.

Ta karta będzie w większości zawierać liczby, ale niektóre gry, takie jak Monopoly Slingo, zostały dostosowane tak, że karta składa się z symboli.

Część sloty online ma postać kulek, które są dostarczane pod rzędami kart za każdym razem, gdy naciśniesz przycisk obracania.

Jeśli numer pasuje do tego, który znajduje się w odpowiednim rzędzie powyżej, to ten numer zostanie skreślony, więc jest to bardzo podobne do gry w bingo.

Jak wygrać w Slingo?

Ideą gry jest ukończenie jak największej liczby slingo (linii). Spowoduje to zapełnienie licznika wygranych, który zwykle znajduje się po lewej stronie karty.

W zależności od gry, w którą grasz, możesz wygrać pieniądze, dodatkowe funkcje lub połączenie obu.

Funkcje mogą być szczególnie przyjemne i lukratywne, a te mają poważny potencjał wypłaty, jeśli trafisz na nie we właściwym czasie.

Symbole bonusowe, na które natkniesz się grając w Slingo sloty online

Podczas gry w Slingo wraz z kulkami mogą pojawiać się specjalne symbole, które mogą zarówno pomóc, jak i przeszkodzić w dążeniu do wypełnienia karty.

Symbole, których zwykle można się spodziewać podczas gry, zostały szczegółowo opisane poniżej.

  • Symbol jokera. Jeśli pojawi się symbol jokera, możesz wybrać dowolną liczbę w rzędzie, na którym się zatrzymał, aby wykreślić ją z karty.
  • Symbol super jokera. Gdy w grze pojawia się symbol super jokera, możesz wybrać dowolny numer na swojej karcie, który ma zostać odznaczony.
  • Symbol darmowego obrotu. Symbol darmowego obrotu przyzna jedną dodatkową rundę i zwiększy szanse na zapełnienie karty.
  • Diabeł symbol. Niestety w grze Slingo jest jeden symbol, który ma cię powstrzymać, a jest nim diabeł. Zwykle pojawia się tylko w środkowym rzędzie i działa jak blokada, więc marnuje szansę na trafienie jednego z was, gdy się pojawi.

Gra naprawdę zaczyna robić się interesująca, gdy początkowa liczba obrotów, które otrzymałeś ze swojej stawki, zostanie zakończona.

Otrzymasz możliwość zakupu dodatkowych obrotów, których koszt zależy od Twoich dotychczasowych postępów w grze.

Kiedy dojdziesz do kilku ostatnich liczb, cena ta może wkrótce drastycznie wzrosnąć, a w zależności od gry, w którą grasz i początkowej stawki początkowej, koszt ten może wkrótce zacząć rosnąć do znacznej kwoty za każdym razem.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *