Rewolucyjne zapachy funkcjonalne

zapachy funkcjonalne inspirowane naturą

Czy kiedykolwiek wchodziłeś do pomieszczenia i od razu czułeś się pełen energii, zrelaksowany lub skoncentrowany? Czy kiedykolwiek dzięki zapachowi przeniosłeś się w czasie i przestrzeni? Zapachy mają potężny wpływ na nasz nastrój, pamięć i zachowanie. Mogą wywoływać emocje, wywoływać wspomnienia i wpływać na naszą percepcję przestrzeni i czasu. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na stosowanie rewolucyjnych zapachów funkcjonalnych, aby ulepszyć swoje otoczenie i poprawić swoje samopoczucie.

Zapach to jedna z najważniejszych ludzkich zmysłów, który wpływa na nasze emocje, zachowanie i pamięć. Nasz system węchowy jest tak potężny, że jest jedynym zmysłem, który płód rozwija w łonie matki. Wpływ zapachu na nasz umysł jest dobrze udokumentowany. 

Marka The Nue Co. zrewolucjonizowała rynek wprowadzając linię funkcjonalnych perfum – suplementów, wśród nich takie jak Forest Lungs, Mind Energy i Water Therapy, które zawierają składniki zapachowe działające stymulująco lub uspokajająco na mózg.

Informacje o marce i ofertę produktów znajdziesz na: https://thesilencio.com/sklep/brands/the-nue-co/

The Nue Co. powstało z marzenia o pozytywnym wpływie na zdrowie ludzkości i planety. Założycielami są małżeństwo – Jules Miller i Charlie Gower, którzy postanowili stworzyć linię suplementów diety po tym, jak Jules zaczęła stosować suplementy w celu poradzenia sobie z pięcioletnią walką z zespołem jelita drażliwego.

Szybko odkryli, że 50% większości suplementów na rynku jest formułowanych z syntetycznymi wypełniaczami i przetworzonymi składnikami.

Zainspirowani rozmową z dziadkiem Jules, lekarzem i wykładowcą na Uniwersytecie w Cambridge, postanowili stworzyć linię suplementów łączących najlepsze cechy nauki i natury, używając czystych, zrównoważonych i klinicznie udowodnionych składników.

zapach funkcjonalny the nue co

Zapach funckcjonalny The Nue Co. Forest Lungs

Czym są zapachy funkcjonalne

Zapach funkcjonalny to nie tylko ładny zapach, ale także suplement zapachowy, który może wpłynąć na nasze samopoczucie w ciągu kilku minut. Te formuły współpracują z układem węchowym, stymulując ścieżki nerwowe, aby szybko rozpocząć pracę. Różne rodziny zapachów mają różne działanie na nasze emocje i na poszczególne obszary mózgu. Zapachy drzewne są bardziej uspokajające, a cytrusowe nuty stymulują umysł, działając orzeźwiająco.

Jaki jest skład zapachów funkcjonalnych

Zapach funkcjonalny składa się z unikalnej kompozycji nut zapachowych, które wywołują określone emocje i samopoczucie, oraz kompozycji lotnych związków organicznych, które odtwarzają zapachy występujące w środowisku naturalnym. Dzięki temu zapach funkcjonalny może pomóc w relaksacji, stymulacji, koncentracji i odzyskaniu energii.

Skuteczność zapachów funkcjonalnych

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz się zrelaksować i odstresować, czy skoncentrować i odzyskać energię, zapach funkcjonalny może pomóc Ci szybko osiągnąć cel. Korzystne działanie zapachów funkcjonalnych jest potwierdzone naukowo, a ich siła jest niewidoczna, ale wpływa na nasz mózg i emocje. Zapach funkcjonalny to unikalny sposób, aby wykorzystać nadprzyrodzony zmysł węchu na naszą korzyść. Poza przyjemnymi, wyczuwalnymi nutami, suplementy w formie perfum:

  • Poprawiają nastrój i wywołują pozytywne emocje
  • Zmniejszają stres i napięcie
  • Zwiększają koncentrację i produktywność
  • Ułatwiają relaks i sen
  • Neutralizują nieprzyjemne zapachy
  • Poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniu
  • Stanowią naturalną alternatywę dla sztucznych zapachów i środków chemicznych

Czy warto stosować zapachy funkcjonalne

Istotnym aspektem przy wyborze zapachów będą nasze preferencje i rodzaj skóry. Ostateczny zapach perfum może być determinowany przez rodzaj skóry. Jeśli twoja skóra jest tłusta, zapach będzie bardziej intensywny, ponieważ skóra ta reaguje na perfumy bardziej intensywnie niż sucha lub normalna skóra. W tym przypadku, najlepsze będą świeże nuty cytrusowe, podczas gdy słodkie zapachy mogą być zbyt przytłaczające. Z kolei sucha skóra wymaga bardziej intensywnych zapachów z mocną bazą, która zapewni trwałość. 

Jednocześnie, dopasowując zapach do naszych preferencji i predyspozycji, możemy cieszyć się jego rewolucyjną funkcjonalnością. 

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *