Jak zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski?

Twój przyjaciel się żeni? Chcesz zorganizować mu niezapomniany wieczór? Nie pozwól na to, by to była zwykła impreza! Skorzystaj z naszych porad na to, jak stworzyć wyjątkową atmosferę, którą będziecie wspominać latami. 

Dobry termin to podstawa

Jeśli organizujesz wieczór kawalerski, na samym początku skup się na wyborze najlepszego terminu. Musisz wpasować się w napięty przedślubny grafik pana młodego, a jednocześnie upewnić się, że wszyscy jego przyjaciele pojawią się na imprezie. Ta kwestia jest często zaniedbywana, przez co pan młody świętuje w okrojonym gronie.

Spróbuj zorganizować kilkudniowy wyjazd zamiast jednego wieczoru

Jeśli tylko budżet uczestników imprezy na to pozwala, zachęcamy Cię do zorganizowania wyjazdu poza miasto. Najlepiej na kilka dni. Dzięki temu będziecie mieli czas, aby zorganizować różne atrakcje i poczujesz się jak na mini wakacjach. Tam gdzie mieszkacie przyszły pan młody prawdopodobnie zna większość klubów, pubów i innych ciekawych miejsc. Inne miasto to wiele nowych możliwości. Taki krótki wyjazd pozwoli Ci na wypróbowanie kilku z nich. Możesz zorganizować przykładowo gry hazardowe za darmo 77777. Nawet jeśli jeden wieczór okaże się mniej udany, to możecie poprawić go kolejnego dnia. To również dodatkowy czas na wspólne rozmowy i wspominanie tego, co działo się poprzedniego wieczora.

Dobrze przemyśl wybór atrakcji

Wiele osób, które organizują wieczory kawalerskie popełnia błąd i wymyśla zbyt wiele atrakcji na jeden dzień. W rezultacie nie ma czasu na rozmowę, dłuższe posiedzenie przy piwie, czy wspominanie starych czasów. Pośpiech nie jest wskazany, jeśli chcesz naprawdę dobrze się bawić. Zalecamy zarezerwowanie jednej atrakcji na każdy dzień. 

Spośród dostępnych atrakcji najbardziej polecamy te, gdzie potrzebna jest aktywność i praca zespołowa. Świetnie sprawdzają się również gry, gdzie można wspólnie pogłówkować, aby wygrać nagrodę. Wszystko zależy od waszych preferencji oraz zasobności budżetu. Istotna jest również pora roku, która często uniemożliwia rozrywkę na świeżym powietrzu. Oklepany pomysł ze striptizem nie zawsze jest strzałem w dziesiątkę. Krótki taniec topless wokół zawstydzonego pana młodego, często okazuje się nie warty wydanych pieniędzy. Jako alternatywę polecamy:

 • escape room,
 • skok na bungee,
 • ściankę wspinaczkową,
 • gokarty,
 • quady,
 • labirynt w polu kukurydzy,
 • park linowy,
 • spływ kajakowy,
 • energylandię,
 • mecz ulubionej drużyny piłkarskiej
 • wakeboard, surfing,
 • paintball.

Zadbaj o ciekawe prezenty

Wieczór kawalerski to świetna okazja na śmieszne, ale również praktyczne prezenty, które mogą przydać się panu młodemu po ślubie. Internet daje mnóstwo propozycji na wyzwania, gry i gadżety, które pomogą wesoło spędzić czas na imprezie. Odpowiedni zestaw pozwoli Ci rozkręcić imprezę i rozluźnić uczestników. 

Polecamy również prezenty, z których pan młody będzie mógł korzystać jeszcze długo po ślubie. Oto kilka propozycji:

 • Plan awaryjny na dłuższą nieobecność żony, czyli gadżet ze strony https://sztucznawagina.pl
 • Erotyczna gra planszowa dla małżonków, która pomoże podgrzać atmosferę przez wiele lat po ślubie.
 • Zestaw kieliszków do whisky, piersiówka, czy elegancki kufel do piwa.
 • Zestaw do grilla, spinki do mankietów i inne gadżety, które możesz spersonalizować. 

Nie przesadzaj z alkoholem

Postaraj się, aby uczestnicy zabawy nie przesadzali z alkoholem już od pierwszych godzin spotkania. Wtedy impreza szybko się skończy i nikt nie będzie nic pamiętał. Cały urok wieczorów kawalerskich polega na tym, aby później wspominać go przez wiele lat. Alkohol powinien pomagać w zabawie, a nie przeszkadzać. 

Zorganizuj dobre jedzenie

Wieczór kawalerski nie jest po to, by liczyć kalorie. Wieczór ma być długi, a Wy będziecie pić różne napoje wyskokowe. Dlatego musisz zadbać o dużo dobrego jedzenia. W zależności od dostępnego budżetu możecie po prostu zamówić pizzę lub zjeść dobre kebaby w trakcie drogi na kolejną atrakcję.

Zadbaj o właściwy skład uczestników imprezy

W przypadku wieczorów kawalerskich warto zadbać tylko o grono najbliższych przyjaciół. Dalsi znajomi mogą przysporzyć więcej kłopotów. To większe przedsięwzięcie logistyczne i ryzyko, że ktoś przesadzi z alkoholem lub wpadnie na głupi pomysł, który zakończy imprezę. Bliskim przyjaciołom bardziej zależy, żeby wieczór był udany.

Pamiętaj, że wieczór kawalerski to impreza przyszłego pana młodego

Niezależnie od tego, jaki plan na imprezę wydaje Ci się najlepszy, warto delikatnie wypytać pana młodego o sugestie. Pamiętaj, że to jego wieczór i jego szczęście jest tego dnia najważniejsze. Nie staraj się forsować swoich pomysłów, jeśli widzisz stanowczy opór. Poproś pana młodego o wyraźne wskazówki, czego oczekuje w ten wyjątkowy dzień.

Dobry humor to podstawa

Nawet najlepszy plan na wieczór kawalerski nie zawsze wypala w 100%. Czasem jakaś atrakcja okazuje się nie do końca trafiona, albo impreza w plenerze odbywa się w deszczowy dzień. Dlatego podstawa to dobry humor podczas imprezy. Jeśli spędzicie ten wieczór w gronie najlepszych przyjaciół, możecie być pewni, że zabawa będzie udana. Jeśli organizujesz imprezę zadbaj, by przyszłemu panu młodemu uśmiech nie schodził z twarzy przez cały czas.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *