Huczne urodziny Salonu Urody Gabriel

To była niezapomniana uroczystość – 23 czerwca Salon Urody Gabriel w Pruszczu Gdańskim świętował swoje siódme urodziny. Tego dnia cała załoga salonu razem z właścicielką Ewą Sidor postanowiła spotkać się ze swoimi klientkami i wspólnie uczcić ten wyjątkowy moment.

Impreza miała miejsce w hotelu Chopin w Pruszczu Gdańskim. Zaczęło się od uroczystego toastu wzniesionego lampką szampana. Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek oraz słone przekąski. Dodatkową atrakcją była degustacja wina poprowadzona przez specjalistę z tej dziedziny.

Każdy z gości otrzymał upominek w postaci kremów oraz gadżetów od marek współpracujących z salonem. Ponadto Gabriel Salon Zdrowego Biustu ufundował kupony rabatowe -40% na zakup bielizny w sklepie stacjonarnym oraz interentowym. Odbyła się także loteria upominków od partnerów salonu.

Nie obyło się bez wzruszeń: zaprezentowano film dokumentujący historię salonu od jego początków istnienia aż do dnia dzisiejszego. Był to wieczór pełen pozytywnych emocji i atrakcji, które umiliły czas wszystkim przybyłym gościom.

Podczas wydarzenia można było również dowiedzieć się więcej o nowościach kosmetycznych, dostępnych w Salonie Urody Gabriel. Zaprezentowano m.in. GeneO+, czyli błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą, który wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry oraz LPG Endermologię – nieinwazyjną metodę rozwiązującą problemy z opornym tłuszczem, cellulitem i zwiotczałą skórą.

Ta niezwykła urodzinowa impreza była dla nas pretekstem do spotkania z tymi, których cenimy najbardziej, czyli naszymi klientami. Dała nam również zastrzyk pozytywnej energii do dalszego działania i udowadniana, że dbanie o siebie i innych może przynieść mnóstwo przyjemności i satysfakcji. A zatem… do zobaczenia w Salonie Urody Gabriel!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *