Jak wybrać odpowiedni suplement diety lub kosmetyk?

W dzisiejszych czasach każdy stawia sobie wysokie wymagania. Dążąc do perfekcyjnego wyglądu wspieramy się licznymi zabiegami, treningami i stosujemy najróżniejsze diety. Niejednokrotnie oprócz konsultacji ze specjalistą sięgamy po suplementy diety, które mają przyspieszyć upragniony efekt. Wśród nich najpopularniejszymi produktami są tabletki na odchudzanie oraz preparaty intymne. Obecnie rynek oferuje szeroki wachlarz suplementów wspomagających – w jaki sposób zatem wybrać najskuteczniejszy środek i rozsądnie wydać pieniądze?

W dobie internetu podstawą do podejmowania decyzji zakupowych stały się blogi, a zdanie blogerów niejednokrotnie kreowało trendy sprzedażowe. Jednak z biegiem czasu bazowanie na opinii blogerów straciło na wiarygodności, ze względu na subiektywność opinii, czy możliwe treści sponsorowane. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się porównywarki produktów, na których możemy sprawdzić przede wszystkim opinie innych użytkowników i użytkowniczek.

Jedną z najbardziej szczegółowych, a zarazem przystępnych dla Klienta porównywarek produktów drogeryjnych, które znaleźliśmy jest BioTrendy.pl. Można śmiało stwierdzić, że jest to szybkie, a zarazem przystępne narzędzie, które pozwala znaleźć informacje o pożądanym produkcie niemal z każdej dziedziny – począwszy od suplementów diety wspierających treningi na siłowni, przez tabletki na odchudzanie, libido, tabletki na erekcję, a skończywszy na produktach wybielających zęby, czy produktach zawierających feromony.

Oczywiście BioTrendy nie jest jedyną porównywarką produktów, jakie możemy znaleźć w internecie, niemniej jest na swój sposób wyjątkowa, bowiem opiera się na informacjach pochodzących ze strony producenta danego produktu, jak i na opiniach innych użytkowników, którzy zdążyli już dany specyfik przetestować. Serwis dostarcza nam zatem kompletnych informacji z zakresu składu, działania czy też efektów ubocznych kosmetyku czy suplementu i zapewnia wszelkie informacje jak ulotka dołączona do opakowania wraz z komentarzami internautów i internautek.

Produkty dostępne w serwisie zostały odpowiednio skategoryzowane, tak by osoba szukająca informacji o danym specyfiku nie miała większych trudności z jego odnalezieniem. Na stronie znajdziemy suplementy oraz kosmetyki dedykowane kobietom, a także mężczyznom w różnym wieku, niezależnie od „problemu”. Szczególnie liczną grupę stanowią suplementy wspierające odchudzanie, oraz feromony, które jak zdradzają administratorzy serwisu – ku ich zaskoczeniu okazały najczęściej sprawdzaną kategorią.

Ponadto w porównywarce produktów BioTrendy sprawdzimy również specyfiki niezbędne przy oczyszczaniu organizmu, do pielęgnacji skóry, włosów oraz paznokci, rozwiązania dedykowane osobom chcącym rzucić palenie, a także suplementy wzmacniające serce, układ krążenia, stawy i kości, układ nerwowy i pamięć itp.

Przy każdym produkcie znajdziemy wszelkie niezbędne informacje na jego temat – szybkość działania, możliwe efekty uboczne, długość działania, a także opakowania – liczba tabletek czy też pojemność, cena jednostkowa, koszt miesięcznej kuracji etc. Co więcej, serwis wskazuje nam również miejsce, gdzie możemy nabyć pożądany przez nas produkt.

Oprócz rankingu najlepszych produktów z danej kategorii oraz spisu suplementów i kosmetyków, BioTrendy umożliwia nam również zdobycie voucherów, zniżek oraz bonów na wybrane specyfiki drogeryjne, które wcześniej zostały nagrodzone przez serwis. Aby otrzymywać zniżki, wystarczy dołączyć do klubu poprzez polubienie fanpage BioTrendy na Facebooku.

5/5 - (2 głosów)

Polecane:

1 komentarz

  • marts pisze:

    Rzeczywiście ciężko było mi znaleźć skuteczne tabletki na odchudzanie, ale miałam to szczęście że koleżanka wcześniej testowała różne opcje, więc mogła mi polecić. Może to się przydać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *