Targi Przedsiębiorczośći- FRONTWOMAN

Gdyby tak w Trójmieście stworzyć możliwość spotkania się w jednym miejscu wielu przedsiębiorców?

Gdyby przedsiębiorcy mogli spotkać kilkuset potencjalnych klientów i przedstawić im swoją ofertę?

Gdyby połączyć formułę wartościowej merytorycznie konferencji z targami przedsiębiorczości?

Gdyby tak sprawić, aby Trójmiasto stało frontem do biznesu?

26 listopada 2016r. zapraszamy na pierwsze w Trójmieście Targi Przedsiębiorczości ‘Frontem do Biznesu’, które odbędą się w Gdyni w Centrum Wystawienniczym PPNT. Wydarzenie będzie miejscem spotkania dostawców usług oraz produktów z potencjalnymi klientami.

agenda-wydarzenia-1

Wśród Uczestników odwiedzających stoiska, znajdą się osoby prowadzące firmy oraz takie, które planują założenie własnego biznesu. Wydarzenie dedykowane jest zarówno dla osób prowadzących jednoosobową działalność, jak i do firm z sektora MŚP.

Celem Targów jest umożliwienie Wystawcom promocji swoich Firm i nawiązanie relacji z innymi Przedsiębiorcami oraz odbiorcami usług. W trakcie Targów każdy Wystawca będzie miał możliwość przedstawienia swojej oferty i pozyskania klientów. Z kolei każdy Uczestnik będzie mógł znaleźć na stoiskach usługi i produkty, które są przydatne w prowadzeniu firmy. W gronie Wystawców znajdą się m.in. agencje marketingowe, firmy księgowe, graficy, specjaliści IT, firmy oferujące oprogramowanie dla firm, trenerzy i firmy szkoleniowe.

W trakcie Targów, poza częścią wystawienniczą, uczestnicy będą mogli korzystać także z dwóch paneli merytorycznych. W ich trakcie będzie można zdobyć wiedzę i umiejętności dotyczące obszarów ważnych w prowadzeniu biznesu. Prelegenci opowiedzą o promocji, marketingu, sprzedaży, budowaniu zespołu, a także finansowaniu działalności, czy prowadzeniu działań księgowych. Dodatkowo będą prelekcje dotyczące organizacji czasu pracy, rozwoju zawodowego oraz budowania wizerunku.

Cennym elementem wydarzenia będzie także networking, który pozwoli na realne nawiązanie relacji biznesowych, które docelowo mogą przełożyć się na współpracę między przedsiębiorcami.

Targi organizowane są przez społeczność kobiet przedsiębiorczych Frontwoman przy udziale partnerów wydarzenia.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.targiprzedsiebiorczosci.pl

Bilety dla Uczestników dostępne na : http://targiprzedsiebiorczosci.evenea.pl/

Zgłoszenia Wystawców na stronie wydarzenia

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *