Domówka walentynkowa dla singli!

41039089 - best friends taking selfie outdoors with backlight contrast happy friendship concept with young people having fun together vintage filtered look with marsala color tones and sunshine halo flare

Domówka walentynkowa dla singli – jedna z niewielu w Warszawie alternatywa na spędzenie 14 lutego dla osób, które nie są w związku.

14 lutego to święto miłości. Co mają w tym dniu robić single, kiedy na ulicach, w kawiarniach czy kinie są same pary? Często single w tym dniu szczególnie odczuwają brak drugiej połówki. Mamy na to antidotum – imprezę walentynkową w formie domówki!

Jak wygląda impreza?
W trakcie spotkania, które potrwa 2,5 godziny przewidziane są: gry integracyjne np. bingo towarzyskie, rywalizacja w zespołach, gry zręcznościowe, elementy cuddle party (party przytulankowe), warsztaty komunikacji damsko-męskiej prowadzone przez trenerów umiejętności miękkich. Chętni będą mogli także potańczyć. Nie musisz przychodzić z kimś znajomym, organizatorzy zadbają o dobra integrację.

Dla kogo?
Impreza dedykowana jest mężczyznom i kobietom, którzy lubią poznawać nowych ludzi. Odnajdą się na niej zarówno osoby, które czekają jeszcze na wybrankę lub wybranka serca, zakończyły związek bądź są szczęśliwymi, dbającymi o swoje potrzeby singlami. Domówka walentynkowa oprócz dobrej zabawy daje także szansę na poznanie drugiej połówki.

Organizacja
Spotkanie odbędzie się 14 lutego od 18.00 do 20.30 w centrum Warszawy. Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę i zimne napoje oraz przekąski. Pary wręczają sobie maskotki i czekoladki, a co ze singlami? Mogą sobie samemu zrobić prezent w postaci uczestnictwa w takiej imprezie. Uważamy, że świętowanie dnia miłości należy się singlom, tak samo jak i parom. Więcej informacji można uzyskać pisząc na kontakt@przytulanie.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 733 962 033. Liczba miejsc jest mocno limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń.

http://www.przytulanie.pl/walentynki-dla-singli-w-warszawie/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *