Targi Przedsiębiorczości Frontem do Biznesu

Targi są wydarzeniem łączącym przedsiębiorców na różnych płaszczyznach. Jest to miejsce spotkania dostawców usług oraz produktów z potencjalnymi klientami. Wśród uczestników znalazły się osoby prowadzące firmy oraz takie, które planują założenie własnego biznesu.

To wszystko działo się 26 listopada podczas Targów Przedsiębiorczości zorganizowanych przez Frontwoman w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Celem wydarzenia było połączenie wystawców i odwiedzających w sposób umożliwiający współpracę. Wystawcy mieli możliwość promocji swoich firm, nawiązanie relacji z innymi przedsiębiorcami, a także sprzedaż swoich usług i produktów. Odwiedzający mieli możliwość znalezienia firm, które dostarczą im rozwiązań wspierających biznes we wszystkich istotnych obszarach.

Całodzienne warsztaty odbywały się równolegle w ramach 2 Paneli Merytorycznych dla osób zaczynających prowadzenie swojego biznesu oraz dla osób, które posiadają już prężnie działające firmy. Dodatkową atrakcją był również biznesowy networking.

fot. Piotr Żagiell

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *