Specjalny pokaz najnowszej produkcji Bollywood – „Rangoon”!

Roztańczone i rozśpiewane Cinema City.

W czwartek 2 marca sale kinowe Cinema City wibrować będą kolorami, energią i muzyką, a największe gwiazdy Bollywood śpiewem i tańcem opowiedzą poruszającą historię miłości, która rozgrywa się w 1944 roku, w samym środku wojny. Bilety na specjalny pokaz „Rangoon”, najnowszego hitu indyjskiej kinematografii, można kupić już teraz – w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Rangoon” to zrealizowana z rozmachem historia miłosnego trójkąta. Główna bohaterka, zjawiskowej urody aktorka, panna Julia (Kangana Ranaut) rezygnuje z wygód i prestiżu, jaki zapewnia jej kariera w świecie filmu, by swoimi występami w samym sercu dżungli, gdzie toczą się walki, podtrzymywać morale brytyjskich i indyjskich żołnierzy. Tam zakochuje się w indyjskim żołnierzu Nawabie (Shahid Kapoor), poznając jednocześnie gorzką prawdę o walce Indii o niepodległość. O gorącym romansie dowiaduje się tymczasem Rusi (Saif Ali Khan), mentor i kochanek Julii…

W filmie, w głównej roli występuje Kangana Ranaut – jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych młodych, hinduskich aktorek, znana z ról w „Gangsterze” (nagroda za debiut), „Woh Lamhe” i „Life in a… Metro”. Za reżyserię odpowiada Vishal Bhardwaj, autor m.in. „Omkary” i „Haidera” na podstawie dramatów Williama Szekspira. Współautorem scenariusza jest z kolei Matthew Robbins, który pracował wcześniej z takim twórcami, jak Steven Spielberg, George Lucas i Guillermo del Toro.

Rangoon” – najnowsze dzieło kina bollywoodzkiego – fani będą mogli obejrzeć tylko 2 marca w wybranych kinach Cinema City w Warszawie (Janki i Galeria Mokotów), Bonarka w Krakowie, Krewetka w Gdańsku, Manufaktura w Łodzi, Punkt 44 w Katowicach oraz w Bielsku Białej.

Zobacz zwiastun filmu.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

Kontakt do mediów: Agencja Face it!, Joanna Owsianko, e-mail: j.owsianko@agencjafaceit.pl, tel. 502 126 043

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Łącznie spółka prowadzi 226 kina z ponad 2000 ekranami. W Polsce posiada 33 kina. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 5 kin IMAX® oraz 5 sal ŠKODA 4DX™. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *