Sennik Zdrada – dowiedz się co oznacza sen o zdradzie

Sennik zdrada - zobacz co oznacza sen z motywem zdrady

Zdrada zawsze wiąże się z silnymi emocjami. Zarówno w życiu codziennym, jak i we śnie sprawia, że targają nami skrajne uczucia. Sen o zdradzie partnera jeszcze na długo po przebudzeniu sprawia, że nie czujemy się pewnie, obawiając się, czy być może również w życiu realnym nasz partner nie wykazuje się brakiem lojalności.

Niekiedy z kolei śnimy o tym, że to my dopuszczamy się zdrady. W takich sytuacjach zwykle dochodzi do zwątpienia, czy aby na pewno relacja, w której się znajdujemy, daje nam satysfakcję. Czy być może podczas marzeń sennych do głosu doszły nasze dawno skrywane pragnienia?

W zależności od kontekstu, sny o zdradzie mogą mieć różnorodne interpretacje, dlatego warto zgłębić symbolikę snu, by rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiednio przygotować się na nadchodzące wydarzenia.

Sennik: zdrada

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy sen o zdradzie stanowi dobrą, czy złą przepowiednię. Być może jego podłoże znajduje się w Twoich dawno skrywanych lękach lub pragnieniach. Może od dłuższego czasu odczuwasz wyraźne wypalenie w związku. Obecnie obowiązuje kilka interpretacji snu o zdradzie. Wszystkie znajdziesz poniżej:

Być może masz na sumieniu pewne zachowania, które przez Twojego partnera mogą być odebrane jako zdrada. Może chodzić o drobne flirty, poważne wyskoki lub narastające kłamstwa, których się dopuszczasz w relacji z bliską Ci osobą. Co ważne, kłamstwa te wcale nie muszą być związane bezpośrednio ze sferą relacji intymnych. Równie dobrze mogą dotyczyć sytuacji zawodowej, kondycji zdrowotnej bądź drobnych potknięć, które za wszelką cenę chcesz utrzymać w tajemnicy.

Przyjrzyj się dokładnie swojemu zachowaniu. Czy aby na pewno w swoich zachowaniach postępujesz odpowiednio? Być może część Twoich zachowań pozostawia wiele do życzenia i sam/a nie chciał/a byś być tak traktowany/a?

Jeżeli jednak po dogłębnej analizie swojej osoby dojdziesz do wniosku, że wszystkie Twoje działania były podyktowane dobrem drugiej osoby i nie zachodzi nawet minimalne podejrzenie, że w jakikolwiek sposób mógłbyś postępować niewłaściwie, wówczas, sen o zdradzie może wskazywać, że zależy Ci na tym, by radykalnie odmienić swoje życie. Może to mieć związek z obecną relacją lub po prostu chęcią zrobienia czegoś nowego.

sennik zdrada - wyjaśniamy jakie emocje powodują pojawienie się takiego snu.
Sen o zdradzie

Możliwe przyczyny pojawienia się snu o zdradzie

Osoby śniące o zdradzie bardzo często podświadomie boją się, że ich partner bądź inna bliska im osoba, dopuści się zdrady. Niekoniecznie związanej z trwającym związkiem. Może ona być związana z dowolnym oszustwem, które na długo zapadnie w pamięci. Sen o zdradzie może również wskazywać na Twoją mocno zaniżoną samoocenę.

Podsumowując, sen o zdradzie niemal zawsze wskazuje na niezadowolenie z obecnej sytuacji. Choć dotyczyć może różnorodnych sfer, to zawsze wskazuje, że coś Ci nie odpowiada lub powoduje Twój dyskomfort.

Sny o zdradzie często wyprowadzają z równowagi. Szczególnie wówczas, gdy podejrzewasz, że Twój partner dopuszcza się zdrady w życiu realnym. Jednak pamiętaj, że zdrada widziana nie stanowi swego rodzaju snu proroczego, dlatego jego znaczenia należy szukać w delikatnej symbolice, zależnej od kontekstu.

Sennik: ktoś cię zdradza

Zdecydowanie najgorszą formą snów o zdradzie są te, w których to Ciebie we śnie zdradziła najbliższa osoba. Jeżeli we śnie widzisz, jak Twój partner dopuszcza się zdrady lub dowiadujesz się, że zostałeś zdradzony, to znak, że w nadchodzącym czasie w Twoim związku mogą się pojawić istotne problemy. Może się na nie składać nieufność, a także strach przed zakończeniem związku.

Jeżeli śni Ci się, że nakryłeś partnera na zdradzie, to znak, że podświadomie możesz czuć się głęboko rozczarowany nadchodzącymi kłopotami. Ponownie, mogą się one wiązać z brakiem zaufania oraz obawą przed zakończeniem relacji. Zamiast nadmiernie roztrząsać problemy, zwróć uwagę na ich źródło, być może znajdziesz prosty sposób na to, by raz na zawsze pozbyć się wątpliwości i tym samym lepiej doceniać swój związek.

Sennik: zdradzać partnera

Inną kategorią snów o zdradzie są te, w których to Ty dopuszczasz się zdrady. Choć niektóre osoby mają poczucie winy gdyż miały sen o zdradzie żony lub męża, to w rzeczywistości nie ma się czego obawiać. To nie jest znak, nadchodzącej niewierności z Twojej strony. Sny o tym, że zdradzasz swojego partnera to zwykle fantazja, która wskazuje na to, że pragniesz przekroczyć granicę lub naruszyć tabu, niekoniecznie to związane ze sferą seksualną.

Sen o tym, że dopuściłeś się zdrady, nie wskazuje na to, że konieczne będzie zakończenie relacji. Może delikatnie Ci podpowiadać, że obawiasz się tego, czy darzysz swoją drugą połówkę szczerym uczuciem. Być może podświadomie wydaje Ci się, że osoba, z którą jesteś, nie jest miłością Twojego życia, ale świadomie boisz się do tego przyznać.

Sny o zdradzie częściej pojawiają się u osób z długim stażem związku. Wraz z wiekiem możesz podświadomie odczuwać potrzebę spróbowania czegoś nowego. Może masz trudności z wyrażaniem własnych uczuć. Być może nie odchodzisz od swojego partnera, ponieważ obawiasz się konsekwencji z tym związanych. Śniąc o zdradzie, powinieneś lepiej przyjrzeć się swojemu związkowi. Być może przelotne fantazje o poznaniu nowej osoby są swego rodzaju wołaniem o lepsze jutro, jednak zdecydowanie częściej są związane ze stagnacją. Spróbuj docenić swoją obecną relację i zadbaj o to, by dostarczała Ci wszystkiego tego, czego pragniesz.

Gdy we śnie to Ty dopuszczasz się zdrady, to najpewniej w niedalekiej przyszłości w Twoim życiu pojawią się poważne kłopoty. Być może podświadomie odczuwasz ból i cierpisz. Jednak zwykle nie ma to związku z Twoją relacją, a działaniami, które podjąłeś, lub których obawiasz się podjąć.

Sennik: zdrada żony

Jeżeli we śnie zdrady dopuszcza się kobieta (Twoja dziewczyna, narzeczona lub żona) to znak, że w nadchodzącym czasie mogą Cię czekać problemy zawodowe. Aby możliwe było ich pokonanie, będziesz musiał posunąć się do odważnych kroków, w tym podjąć kompromisy w sferze prywatnej. To może pierwotnie osłabić waszą relację, jednak nie powinieneś odczytywać tego snu jako ostrzeżenia przed niewiernością partnerki.

Zdrada w senniku - wyjaśniamy co oznacza sen w którym żona zdradza męża
Sen w którym zdradziła Ciebie żona lub narzeczona

Sennik: zdrada chłopaka

Jeżeli we śnie zdrady dopuszcza się mężczyzna (Twój chłopak, narzeczony lub mąż) to wbrew pozorom powinnaś się cieszyć. To dobry znak, który wskazuje, że wszystkie Twoje plany powinny się układać dokładnie tak, jak chcesz. Co ważne, symbol ten nie ogranicza się wyłącznie do sfery związkowej. Sen o zdradzie chłopaka zapowiada, że wkrótce nadejdzie koniec Twoich problemów, a w Twoim życiu zapanuje długo wyczekiwany szczęśliwy okres.

Sennik: zdrada przyjaciela

Sen o zdradzie nie musi dotyczyć wyłącznie relacji intymnych. Równie dobrze może wskazywać na zdradę, jakiej się dopuściłeś względem swojego przyjaciela, czy innej bliskiej Ci osoby. Gdy śnisz o tym, że dopuszczasz się zdrady wobec swojego przyjaciela, najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości spotkają Cię kłopoty, do których wystąpienia sam doprowadzisz poprzez swoje działania.

Jeżeli z kolei to Ty zostałeś zdradzony przez przyjaciela, to możesz się spodziewać nadchodzącego rozczarowania. Może się również okazać, że dowiesz się, że jesteś dla kogoś niezwykle ważną osobą.

Sennik: widzieć zdradę

Jeżeli we śnie widzisz dokładnie akt zdrady, której dopuścili się kochankowie, może to być namiętny pocałunek, potajemne schadzki lub stosunek seksualny, to znak, że podświadomie czujesz się niedoceniany przez otaczające Cię osoby. Niekiedy odczucie to jest na tyle silne, że możesz je odbierać jako zagrożenie dla własnej osoby ze strony przyjaciół.

Widząc we śnie akt zdrady, zastanów się, czy w rzeczywistości Twoje poświęcenie nie jest niedostrzegane. W takich sytuacjach zwykle pomocna okazuje się szczera rozmowa, która pozwala szybko rozwiać zbędne wątpliwości.

Sennik: odkrycie zdrady

Być może śniło Ci się, że odkryłeś zdradę. Mógł się jej dopuścić zarówno partner, jak i bliski przyjaciel. Odkrycie zdrady we śnie to jasny sygnał ze strony podświadomości, namawiający Cię do tego, byś w swoich działaniach był bardziej zdecydowany. Być może wewnętrznie targają Tobą wyrzuty sumienia i żal nad niezrealizowanymi marzeniami. Może to wynikać ze zbyt długiego zwlekania z podjęciem ważnej życiowej decyzji. Obawa przed tym, jak odbiorą Cię inni, blokuje Cię przed podjęciem ważnych decyzji.

Podświadomość pokazuje Ci tym snem, że czas porzucić obawy i lęki i skupić się na działaniu. Jeżeli tylko pokonasz wewnętrzny opór, z pewnością uda Ci się podołać trudnej sytuacji. Dlatego nie zwlekaj dłużej i podejmij działanie, pamiętając przy tym, że zdanie otoczenia nie powinno mieć wpływu na Twoje decyzje.

Zdrada sennik - dowiedz się co oznacza sen o odkryciu zdrady partnera.
Sen o odkryciu zdrady

Sennik: planowanie zdrady

Niekiedy we śnie możesz zauważyć planowanie zdrady. Mogą to być plany podejmowane przez Ciebie lub dowolną osobę. Zawsze taki symbol przestrzega Cię przed przeciwnikami. Twoja podświadomość podpowiada Ci, że ktoś z Twojego otoczenia nie jest dla Ciebie przychylny, a niekiedy wręcz źle Ci życzy. Choć podświadomie wyczuwasz już złą energię, to do świadomości nie dotarły jeszcze czytelne sygnały.

Aby uniknąć ewentualnych rozczarowań, przyjrzyj się dokładnie zachowaniom osób z Twojego otoczenia. Możesz zauważyć drobne niuanse, które świadczą, że osoba, z którą dzielisz się szczęściem, nie stoi po Twojej stronie. Szczególną uwagę zwróć na osoby, które już kiedyś nadszarpnęły Twoje zaufanie, a także nowo poznanym osobom. Być może któraś z nich w dalszym ciągu ma do Ciebie głęboko skrywany żal.

Sennik: oskarżenie o zdradę

Sen, w którym jesteś oskarżany o zdradę, ma stanowić ostrzeżenie przed zbliżającymi się nieprzyjemnościami, które w efekcie sprawią, że całe Twoje funkcjonowanie zostanie zachwiane. Symbol ten może wskazywać na to, że żyjesz w świecie fantazji i marzeń, uciekając w ten sposób od rzeczywistości. Zastanów się, czy za dużo czasu nie przeznaczasz na snucie planów, które z jakichkolwiek przyczyn są niemożliwe do spełnienia. Zwróć uwagę również na swoje relacje. Może utknąłeś w związku, który nie daje Ci satysfakcji. Pamiętaj, że Twoja podświadomość widzi znacznie więcej i w ten sposób chce wylać na Ciebie kubeł zimnej wody.

Sennik: zdrada z byłym partnerem

Niekiedy we śnie pojawia się motyw, w którym dopuszczasz się zdrady ze swoim byłym partnerem lub partnerką. Taki sen wskazuje na Twoje dawno skrywane tęsknoty za przeszłością. Jednak co ważne, symbol ten nie musi się odnosić do tęsknoty za byłym partnerem. Równie dobrze może nawiązywać do czasów, w których Twoje życie wydawało się pełne harmonii i wewnętrznego spokoju.

Zanim jednak podejmiesz pochopne decyzje, zastanów się, co mogło wpłynąć na pogorszenie jakości Twojego życia. Być może odnosisz mylne wrażenie, w związku z obecnie gromadzącymi się trudnościami. Zamiast rozpamiętywać przeszłość, skup się na tym, co rzeczywiście jest ważne. Rozwiąż problemy, które zaprzątają Ci głowę i odzyskaj długo wyczekiwaną równowagę.

Sennik: rozstanie w konsekwencji zdrady

Jeżeli we śnie doszło do rozpadu związku po tym, gdy wieść o zdradzie ujrzała światło dzienne to znak, że nie jesteś pewny swojego związku. Twoja podświadomość daje Ci w ten sposób sygnał, że nie jesteś pewny tego, jakie perspektywy na przyszłość ma Twój obecny związek lub małżeństwo. Zastanów się, czy nie targają Tobą myśli o tym, ile wspólnego masz z obecnym partnerem. Sen o rozstaniu w konsekwencji zdrady występuje często u osób, których związek znajduje się w fazie kryzysu.

Może być jednak i tak, że świadomie nie zdajesz sobie jeszcze sprawy z faktu, że w Twoim związku dzieje się źle. Widząc we śnie rozstanie w wyniku zdrady, zwróć uwagę na kondycję swojego związku. Być może poświęcasz za mało czasu bliskiej Ci osobie, a może po prostu na przestrzeni lat zaniedbań płomień w waszym związku się wypalił. Możesz podjąć ostateczną decyzję o rozstaniu lub zebrać się w sobie, by ratować swój związek.

Sennik zdrada - zobacz co oznacza sen w którym rozstajesz się z partnerem z powodu zdrady!
Sen o rozstaniu po zdradzie

Sennik: zdrada rodziców

Sen o zdradzie, której dopuścił się któryś z rodziców, jest jednym z gorszych znaków. Zwykle wskazuje na nadchodzące zaburzenia psychiczne. Może w wyniku ostatnich wydarzeń wystąpiły u Ciebie huśtawki nastrojów. Może podświadomie dążysz do tego, by Twoi rodzice zwrócili na Ciebie uwagę.

Widząc taki symbol we własnym śnie, powinieneś więcej czasu poświęcić swojej kondycji psychicznej. Pomocny może się udać krótki wyjazd, podczas którego zaznasz odrobiny spokoju. Nie ignoruj wskazówek podświadomości i podejmij odpowiednie kroki jeszcze zanim dojdzie do nasilenia problemów.

Sennik: ciąża w wyniku zdrady

Jeżeli we śnie zajdziesz w ciążę (lub Twoja partnerka zajdzie w ciążę) w wyniku zdrady, to znak, że Twoja podświadomość chce Ci pokazać, jak silna jest Twoja zależność od innych osób. Być może dotyczy to relacji w związku, a może sytuacji w pracy. Niezależnie od tego, od kogo się uzależniłeś, najwyższy czas podjąć odpowiednie działania, w kierunku uniezależnienia.

Stan, w którym obecnie się znajdujesz, jest niezwykle niebezpieczny, a na dłuższą metę nie przyniesie Ci żadnych korzyści. Zadbaj o to, by w końcu się uniezależnić. Wyjdź spod negatywnych wpływów i zadbaj o swoją samodzielność. Być może teraz wydaje Ci się, że sytuacja, w jakiej się znajdujesz, jest beznadziejna, a wyjście z niej jest niemal niemożliwe. Albo wręcz przeciwnie, wydaje Ci się, że zyskujesz korzyści w obecnej sytuacji. Niezależnie od tego, jakie są Twoje pobudki, powinieneś zadbać o własną kondycję psychiczną i uwolnić się spod negatywnych wpływów.

Sennik: nieumyślnie kogoś zdradzić

Choć może się to wydawać absurdalne, to w niektórych snach możesz nieumyślnie dopuścić się zdrady. Taki sen wskazuje na to, że gromadzi się w Tobie rozgoryczenie i rozczarowanie. Z dużym prawdopodobieństwem może mieć to związek z brakiem od dawna wyczekiwanych sukcesów w życiu prywatnym bądź zawodowym.

Widząc taką wskazówkę we śnie, powinieneś pamiętać, że nawet szereg niepowodzeń nie powinien podcinać Ci skrzydeł. Osiągnięcie sukcesu stanowi wypadkową wszystkich podejmowanych przez Ciebie prób, co znaczy, że w końcu może Ci się udać. Oczywiście musisz przy tym pamiętać, że nie będzie to możliwe, gdy nie podejmiesz wyzwania.

Sennik: zdradzenie wspólnika

Zdrada nie zawsze musi dotyczyć relacji intymnych i związków. Niekiedy może do niej dochodzić wśród przyjaciół, a także współpracowników. Jeżeli we śnie dopuściłeś się zdrady swojego wspólnika, to znak, że z jakiegoś powodu przytłacza Cię poczucie winy. Być może swoimi działaniami uraziłeś bliską Ci osobę, a wyrzuty sumienia przypominają o sobie podczas marzeń sennych?

Zastanów się, czy ostatnimi czasy nie byłeś nieprzyjemny dla swoich bliskich. Czy w jakiś sposób ich nie uraziłeś? Podczas analizy swoich zachowań bądź ze sobą szczery, aby móc uporać się z nawracającymi koszmarami sennymi.

Zdrada wspólnika ma jednak również drugie znaczenie. Niekiedy może wskazywać na to, że w nadchodzącym czasie czekać na Ciebie będą przytłaczające problemy finansowe. Już teraz zadbaj o należyte zabezpieczenie swojej przyszłości. Ogranicz zbędne wydatki, by ewentualne trudności przejść obronną ręką.

Sennik: ukrywanie zdrady

Śniąc o zdradzie, warto zwrócić uwagę również na motyw poboczny. Jeżeli we śnie podejmujesz szereg działań, mających na celu ukrycie zdrady, której się dopuściłeś, to znak, że zdecydowanie za dużo czasu poświęcasz na analizowanie przeszłości. Może powodem takiego zachowania jest brak satysfakcji z obecnego życia? Jednak pamiętaj, że gdy będziesz tak dużo energii wkładać w rozmyślanie o tym, co było, to prawdopodobnie nie będziesz w stanie zmienić swojej sytuacji obecnej.

Nie możesz w nieskończoność żyć przeszłością. Powinieneś w końcu pogodzić się z tym, co przeminęło, by móc zacząć żyć tu i teraz. Chcąc zmienić swój los, musisz podjąć odpowiednie działania, które sprawią, że wkrótce znów będziesz szczęśliwy.

Sen o zdradzie - sprawdź co oznacza ukrywanie zdrady według sennika
Ukrywanie zdrady widziane we śnie

Sennik: zdrada swojego kraju

Jeżeli we śnie dopuściłeś się zdrady wobec własnego kraju, na przykład poprzez przystąpienie do walki w szeregach innego kraju, to znak, że nie wierzysz w siebie, a także wątpisz w podejmowane decyzje.

Może wpływ na tę sytuację miały wcześniejsze porażki i niepowodzenia. Być może straciłeś pewność siebie, w wyniku dawno utraconych szans na zmianę swojego życia. Niezależnie od tego, co było przyczyną takiej sytuacji, powinieneś zawalczyć o siebie. Wyłącznie poprzez poprawę swojej samooceny, będziesz w stanie skuteczniej realizować swoje marzenia. Zadbaj o swoją psychikę. Możesz zacząć uprawiać pasjonujący sport lub kupić sobie coś, co doda Ci pewności siebie.

Sennik: zdrada męża z koleżanką

Zdrada, której dopuszcza się mąż z bliską Ci osobą, jest jednym z najgorszych doświadczeń w życiu każdej kobiety. W życiu realnym potrafi zachwiać równowagę na wiele lat. Z kolei we śnie Twoja podświadomość wysyła Ci sygnał, że najwyższa pora na to, by przestać się nad sobą użalać.

Być może zbyt długo rozpamiętywałaś dawne niepowodzenia. Niezależnie od przyczyny, powinnaś w końcu wziąć się  w garść. Najwyższa pora na to, by w końcu zacząć żyć pełnią życia. Jeżeli mimo wszystko dalej będziesz się nad sobą użalać, to szybko zauważysz, że jest to droga donikąd.

Sennik zdrada- wyjaśniamy znaczenie snu w którym mąż zdradził Ciebie z koleżanką
Sen w którym mąż zdradza Ciebie ze Twoją koleżanką

Sennik: zdrada z bratem lub siostrą

Zdrada z członkiem własnej rodziny nie należy do naturalnych, dlatego również we śnie odczytywana jest jako zły omen. Prawdopodobnie, w nadchodzącym czasie czekają na Ciebie poważne problemy. Mogą mieć one związek ze śmiercią bliskiej Ci osoby i wiążącymi się z nią kłótniami o spadek. Mogą również wskazywać na problemy związane z podziałem majątku, w wyniku zakończenia związku.

Jednak zdrada z bratem lub siostrą może również wskazywać na istnienie dawno nierozwiązanych konfliktów, które przypominają o sobie podczas marzeń sennych. Zastanów się, czy Twojej głowy nie zaprzątają dane kłótnie lub niesnaski i dojdź do porozumienia z osobami, z którymi żyjesz w konflikcie.

Niezależnie od tego, jaka będzie ostateczna symbolika snu, widząc siebie dopuszczającego się zdrady z bratem lub siostrą, powinieneś mieć się na baczności.

Sennik: zostać nazwanym zdrajcą

Sen, w którym zostałeś nazwany zdrajcą, również należy do kategorii złych omenów. Może wskazywać na to, że wkrótce również w życiu realnym Twoja reputacja mocno ucierpi. Choć niekoniecznie w związku z dopuszczeniem się zdrady, to i tak, sen o tym, że zostało się nazwanym zdrajcą, można uznać za proroczy. Co ważne, zdrada ta nie musi się wiązać z relacjami intymnymi. Równie dobrze może się odnosić do relacji przyjacielskich oraz zawodowych.

Jeżeli we śnie zostaniesz nazwany zdrajcą, możesz również przypuszczać, że wewnętrznie targają Tobą problemy z zaufaniem. Mogą się one wiązać z zaufaniem we własne wybory lub wskazywać na problem z zaufaniem nowo poznanym osobom.

Sennik: zdrada wirtualna

W XXI wieku do zdrady może dojść na różnych płaszczyznach, w tym w świecie wirtualnym. Jeżeli taki wątek pojawia się w Twoim śnie, to możesz go odczytać na dwa sposoby. Pierwsza interpretacja wskazuje na to, że w rzeczywistości prowadzisz podwójne życie. Twoja podświadomość daje Ci znać, że w swoich postępowaniach jesteś nieszczery. Taki sen jest swego rodzaju ostrzeżeniem przed Twoimi licznymi kłamstwami, manipulacjami oraz flirtami, których się dopuszczasz. Podświadomość daje Ci w ten sposób do zrozumienia, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi, a prawda wcześniej czy później ujrzy światło dzienne.

W drugiej interpretacji sen o zdradzie wirtualnej wskazuje na to, że potrzebujesz miłości i szukasz jej niestrudzenie. Być może zmieniając swoje postępowanie uda Ci się osiągnąć założony cel. Daj sobie chwilę na zaznanie spokoju, które w efekcie pozwoli Ci w końcu znaleźć upragnioną miłość.

Sennik zdrada - poznaj interpretację snu w którym miała miejsce wirtualna zdrada
Zdrada wirtualna która pojawiła się w marzeniach sennych

Sennik: zdrada wychodzi na jaw

Jeżeli we śnie Twoja zdrada została ujawniona, to znak, że w nadchodzącym czasie również Twoje rzeczywiste postępowania (niekoniecznie związane ze zdradą) zostaną ujawnione. W ten sposób Twoja podświadomość daje Ci znać, że powinieneś dokładnie przemyśleć swoje postępowanie.

Wyjście na jaw zdrady we śnie wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości spotka Cię szereg stresujących sytuacji. Mogą mieć one związek ze wcześniej wspomnianą tajemnicą, jednak równie dobrze mogą być związane z czymś zupełnie innym.

Sennik: partner lub partnerka zdradził/a Cię z Twoim bratem/siostrą

Sen, w którym partner dopuszcza się zdrady z członkiem Twojej rodziny z pewnością na długo zapadnie w Twojej pamięci. Takie wydarzenie jest prawdziwie traumatyczne, a we śnie wskazuje na nadchodzące pogorszenie relacji rodzinnych. Mogą mieć one związek z pogłębieniem pretensji, które skrywaliście przed sobą latami, jak również może do nich dojść w wyniku sporów i kłótni o drobnostki.

Niezależnie od przyczyny, zastanów czy przypadkiem nie trzymacie zbyt długo żalu za sprawy, które już dawno przeminęły. Pamiętaj, że dawno poczynione krzywdy należy wybaczać, szczególnie wówczas, gdy doszło do nich w wyniku nieumyślnego działania. Nie zatruwaj swojej podświadomości żalami i pretensjami do bliskich Ci osób.

Dodatkowo ostrożnie dobieraj słowa podczas rozmów z członkami rodziny. Staraj się nie sprawiać im przykrości, by nie przyczyniać się do wybuchu niepotrzebnej kłótni, która na stałe może położyć kres waszej bliskiej relacji.

Sennik: zdrada w odwecie

Zdrada w odwecie stanowi swego rodzaju sen proroczy. Wskazuje na to, że w swoich działaniach posuniesz się do niepotrzebnych zachowań. Być może zdecydujesz się na to, by zemścić się na osobie, która sprawiła Ci przykrość. Możesz również złapać się na tym, że źle życzysz bliskiej Ci osobie.

Widząc taki symbol we śnie, zastanów się, czy Twoje zachowanie jest, aby na pewno słuszne. Zemsta nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, a niekiedy może wręcz prowadzić do eskalacji konfliktu. Zamiast posuwać się do tego rodzaju zachowań, zastanów się, w jaki sposób możesz załagodzić konflikt. Być może bliska Ci osoba czeka na to, byś to Ty wyciągnął rękę w geście zgody. Pamiętaj, że negatywne myśli kumulują się w Tobie, sprawiając, że automatycznie tracisz satysfakcję z własnego życia.

Sennik: przekonałeś się co do czyjejś zdrady

Jeżeli we śnie przekonałeś się do czyjejś zdrady, to znak, że wkrótce spotkają Cię problemy finansowe lub zawodowe. Być może obie te sprawy będą ze sobą powiązane. Podświadomość takim snem daje Ci do zrozumienia, że w swoich działaniach wykazujesz się niedbalstwem, co w konsekwencji może prowadzić do poważnych strat. Być może utracisz zatrudnienie, a wraz z nim środki finansowe?

Widząc taki symbol we śnie, nie powinieneś przechodzić obok niego obojętnie. Zwróć uwagę na swoje postępowania. Czy przypadkiem nie bagatelizujesz ważnych spraw? Szczególną uwagę zwróć na swoje postępowania w sferze zawodowej.

Pomocne może się również okazać zapoznanie ze swoją sytuacją finansową. Przeanalizuj wszystkie swoje płatności, by dowiedzieć się, czy przypadkiem nie pominąłeś jednej z nich. Niespodziewane pismo od komornika z pewnością nie jest tym, na co oczekujesz, dlatego nie daj się zaskoczyć.

Sennik: zdrada męża/żony

Choć dla wielu kobiet taka informacja może się wydawać absurdalna, to w symbolice snów, zdrada, której dopuścił się mąż do jedna z pomyślniejszych wróżb. Przepowiada, że w nadchodzącym czasie uda Ci się pokonać wszystkie trudności, które pojawiają się na Twojej drodze. Zdrada męża wskazuje, że w końcu nadszedł długo wyczekiwany przez Ciebie czas, kiedy koło fortuny obróciło się na Twoją korzyść. Co ważne, szczęście zacznie Cię spotykać zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Relacja partnerska prawdopodobnie ulegnie znacznej poprawie, a wy staniecie się sobie jeszcze bliżsi. Również w pracy zaznasz w końcu długo wyczekiwanego docenienia. Wysoce prawdopodobnie zostanie ono docenione w formie awansu lub podwyżki.

Jeżeli obawiałaś się podjąć rozmowę o wyższym wynagrodzeniu, to będzie odpowiedni moment.

Niestety dla mężczyzn nie ma tak dobrych informacji. Zdrada, której dopuszcza się żona, w symbolice sennej ma złe znaczenie. Motyw ten pojawiający się w marzeniach sennych może wskazywać, że wkrótce nadejdą przykre wydarzenia, które mogą się okazać fatalne w skutkach. Być może w wyniku tych wydarzeń będziesz się musiał zmagać z utratą honoru, szczególnie w oczach najbliższych Ci osób.

Jeżeli we śnie Twoja żona dopuściła się zdrady na oczach wielu osób lub informacja o jej zdradzie wyszła na jaw i jest znana szerszej publiczności, wówczas zniewaga, która Cię dotknie, może mieć charakter publiczny. Powinieneś zachować większą ostrożność w swoich działaniach. Powinieneś wystrzegać się ryzykownych zachowań i nieprzemyślanych decyzji. Podczas podejmowania decyzji powinieneś zachować trzeźwą głowę, aby uniknąć nadchodzących trudności.

Podsumowanie snów o zdradzie

Zdrada jest jednym z wyraźniejszych motywów pojawiających się w marzeniach sennych. Z uwagi na swój emocjonalny wymiar, może zaprzątać Twoją głowę jeszcze na długo po przebudzeniu.

Sen ten, przez wielu jest błędnie interpretowany jako swego rodzaju sen proroczy. Tymczasem, w rzeczywistości jak mówi sennik zdrada ma dużo szersze znacznie i rzadko kiedy odnosi się do ryzyka zdrady w realnym życiu.

Poznaj właściwą interpretację swojego snu i odpowiednio przygotuj się na nadchodzące wydarzenia. Wsłuchaj się w sygnały, wysyłane przez podświadomość, by Twoje działania były zgodne z Twoim sumieniem.

Tak więc w zdradzie męża, czy zdradzie partnerki, można odkryć wiele istotnych i odmiennych znaczeń. Zdrada oznacza tak jak rozstanie sen również przykre przeżycia senne. Kiedy ktoś w śnie zdradza, oczywiście nie jest to sen przepowiadający takie zdarzenie. Jednak motyw zdrady w śnie, może mieć istotne znaczenie. Natomiast zdrada partnerki, czy zdrada dziewczyny, raczej nie niesie za sobą nic pozytywnego.

5/5 - (11 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *