Sennik: ślub, czyli wyjaśnienie co zapowiada ten piękny sen!

Sennik ślub - poznaj znaczenie snu o ślubie!

Nie ma chyba piękniejszego wydarzenia niż własny ślub. To wyjątkowy moment, w którym na zawsze zmienia się nasze życie, a my w imię miłości zawieramy związek małżeński. Nic dziwnego, że bardzo często miewamy sny o takiej tematyce. Co ważne, zarówno w przypadku osób po ślubie, jak i tych przed tym wydarzeniem częstotliwość pojawiania się ślubnych marzeń sennych jest podobna. Przygotowaliśmy poniższy sennik, mając nadzieję, że pomoże on każdemu, kto zastanawia się, co sen tego typu może oznaczać. Serdecznie zapraszamy do lektury, oby była owocna.

Czas na ślub — zajrzyj do sennika

Jeśli jesteś jedną z osób, które często miewają sny ze ślubem w roli głównej, to nie mogłeś lepiej trafić. Przygotowaliśmy objaśnienie najczęściej powtarzających się motywów, o które często padają pytania. Mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich także swój sen. Pamiętaj, żeby spróbować odczytać go w odpowiednim kontekście, ponieważ tylko wówczas będziesz mógł zrozumieć go w stu procentach.

Sennik: ślub własny

Jeżeli przyśnił się Tobie Twój własny ślub, to znaczy że zapowiada się nowy początek w jednej z najbardziej istotnych dziedzin w Twoim życiu. Ten nowy początek wiąże się z planami które wreszcie odważysz się wprowadzić, dzięki czemu osiągniesz dużo szczęścia i bardzo możliwe że chodzi o sferę uczuciową.

Sennik: ślub innej osoby

Jeżeli śnił Ci się ślub kogoś innego, to oznacza że czekają na Ciebie wyzwania w sferze uczuciowej. Ten sen symbolizuje obawy dotyczące Twojego związku, jednak pamiętaj, że niekoniecznie musi być to poważny problem. Postaraj się być blisko swojej drugiej połówki i pokazać jej że ją kochasz. To najlepszy sposób na przezwyciężenie ewentualnych przeciwności.

Sennik: obrączka ślubna

Obrączka we śnie oznacza miłość i szczęście w relacji z partnerem. Jeżeli jesteś już w związku, wtedy obrączka widziana we śnie zapowiada pogłębienie lub rozkwit Waszych uczuć względem siebie, jeśli natomiast nie jesteś aktualnie w związku to możesz spodziewać się nadchodzącej, bardzo szczęśliwej zmiany tego stanu rzeczy, może to będzie miłość Twojego życia. Zatem niezależnie od tego, czy akurat jesteś z kimś czy nie, po śnie w którym pojawiła się obrączka, masz duże powody do radości.

Sennik ślub - poznaj znaczenie snu o obrączce!
Symbolika obrączki w senniku

Sennik: welon

Akcesoria ślubne są różne, ale welon jest chyba jednym z najpopularniejszych. Jeżeli się przyśni, to nic, tylko się cieszyć! Stanowi on symbol pomyślności. Wkrótce Twoje plany uda się zrealizować. Nadchodzą dla Ciebie dobre, przyjemne czasy, dlatego już teraz możesz świętować. Oczywiście, jeśli nadal będziesz ciężko pracować. To klucz do triumfu.

Sennik ślub - poznaj znaczenie snu w którym przyśnił Ci się welon!
Znaczenie snu w którym widziany był welon

Sennik: suknia ślubna

Wszystko zależy od koloru lub rozmiaru sukni. Jeśli przyśniła Ci się biała, dopasowana suknia to świetnie, możesz się cieszyć, ponieważ stanowi ona zapowiedź sukcesów i ogólnie niezwykle pozytywnego czasu. Druga opcja to sukienka zbyt mała lub zniszczona, ewentualnie brudna. Taki sen zapowiada przeciwności w życiu uczuciowym bądź finansowym. Nie muszą to być jednak duże kłopoty, a więc bez paniki. Na koniec kwestia koloru, otóż jeśli przyśni Ci się czarna suknia ślubna, musisz mieć się na baczności. Suknia w takim kolorze ostrzega przed możliwą stratą lub zagrożeniem dla zdrowia. Jeśli w śnie pojawiła się czarna suknia ślubna, bądź czujny w najbliższym czasie aby zwalczyć przeciwności w zarodku.

Sennik ślub - poznaj znaczenie snu o sukni ślubnej!
Suknia ślubna widziana we śnie

Sennik: bycie świadkiem na ślubie

To wspaniały sen, jaki zapowiada pomyślność w życiu. Czeka na Ciebie podwyżka w pracy, być może połączona z awansem. Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to tutaj również będzie miło. Omawiany sen to znak, że na Twojej drodze stanie wspaniała osoba, z jaką nawiążesz ciekawą relację. Być może miłość wisi w powietrzu!

Ślub i sennik idą w parze! Jak widać, jest sporo wyjaśnień, na jakie trzeba zwrócić uwagę, jednak ostatecznie można sporo wyciągnąć ze snów o ślubie. Mamy nadzieję, że wiesz już, czego dotyczył Twój sen. Życzymy powodzenia!

Dowiedz się również co zwiastują:
Sen o dziecku
Sen o ciąży

5/5 - (2 głosów)

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *