Sennik: ciąża, czyli tłumaczymy, co znaczą sny o ciąży

Sennik ciąża - sprawdź co oznacza sen o ciąży - wyjaśniamy znaczenie snu
Kobieta śni o ciąży

Niewiele osób wie, że niemal zawsze, gdy zasypiamy, śnimy. Niestety tylko niektóre ze snów zostają z nami na dłużej. Doświadczenie pokazuje, że sny o ciąży stosunkowo często są przez nas zapamiętywane. Nic więc dziwnego, że mnóstwo osób poszukuje tłumaczeń tego rodzaju snów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy sennik Sprawdźmy, co znajdziemy w nim pod hasłem Sennik ciąża.

Sennik — ciąża własna, być w ciąży i inne hasła

Na wstępie musimy zaznaczyć, że o ciąży śnią nie tylko kobiety, ale też mężczyźni. Jeśli chodzi o panie, to jak podaje sennik kobieta w ciazy oznacza chęć podjęcia nowych wyzwań, przygód i doświadczenia zmian. Z kolei w przypadku mężczyzn taki sen oznacza zbliżające się zmiany, które mogą dotknąć wszystkich sfer życia lub być może będzie to chęć zdobycia nowej partnerki.

Sen w którym widzisz własną ciążę

Istotny jest również charakter snu, czy śnimy o własnej ciąży, czy o ciąży kogoś bliskiego oraz czy dziecko w łonie matki jest bezpieczne w naszych wizjach. Odmian takich snów jest naprawdę sporo, poniżej znajdziesz te, które pojawiają się najczęściej, ale warto dodać że ciąża widziana w snach to zazwyczaj bardzo dobry znak. Czas, aby zapoznać się z dokładnym wyjaśnieniem.

  • Sennik: ciąża własna — zmiany we wszystkich aspektach życia, poszukiwanie nowych przygód. Jak mówi sennik ciąża której doświadczysz podczas snu jasno mówi, że chcesz czegoś więcej od życia.
  • Sennik: ktoś bliski w ciąży — w tym wypadku istotna jest bliskość z osobą, o jakiej śnisz. Sen oznacza, że Wasze relacje są mocne, być może to prawdziwa przyjaźń.
Ciąża bliskiej osoby
  • Sennik: być w ciąży — interpretacja snu mówi głównie o rozwoju osobistej sfery życia. Nie ma powiązania z aspektem zawodowym, jednak zmiany prywatne odczujesz bardzo mocno. Jak podpowiada sennik ciaza zaawansowana widziana we śnie, może również oznaczać pozytywną zmianę Twojego statusu w kręgach towarzyskich.
  • Sennik: martwa ciąża — wiele kobiet zgłasza że sen o martwej ciąży, czy poronieniu bardzo je przeraził. Nie ma tutaj powodów do zmartwień, ponieważ takie sny oznaczają nadchodzące wyzwania. W przypadku snów o próbach zajścia w ciąże może chodzić o obawę przed nowym przedsięwzięciem.
Zacznie snów o martwej ciąży

Twój sennik. Ciąża i wiele więcej

Otwierając sennik na haśle ciąża, można spodziewać się wielu tłumaczeń. Z tego powodu warto prowadzić własny mini-sennik, w którym dokładnie zapiszesz, co Ci się śniło a następnie próbuj analizować te sny. To dobra praktyka, o której warto pamiętać bo po kilkudziesięciu minutach zazwyczaj zapominamy o tym co nam się śniło. Powodzenia!

Sprawdź również znaczenie snu o pieniądzach

5/5 - (4 głosów)

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *