Rodzaje frezów do paznokci marki VICTORIA VYNN

frezy do paznokci VICTORIA VYNN

By praca każdej manicurzystki czy pedicurzystki była w pełni skuteczna, potrzebne są profesjonalne narzędzia kosmetyczne. Dzięki nim efekt zabiegu będzie osiągnięty szybko, a precyzyjność wykonania każdej czynności będzie niezwykle duża. Co sprawia, że tak się zadzieje? Jakie produkty są niezbędne w każdym salonie manicure? Na samym szczycie ich listy są frezarki i pasujące do nich dobre frezy do paznokci. Jednak głównych typów frezów jest przynajmniej kilka. Do czego służą poszczególne z nich?

Poznajcie najlepsze frezy do paznokci

Podstawowych etapów wykonywania manicure jest przynajmniej kilka. Warto wiedzieć, że na każdym z nich przydadzą się nieco inne frezy do frezarki do paznokci. Inne właściwości powinien bowiem posiadać produkt do opracowywania skórek oraz ten, za pomocą którego usuniemy z paznokcia masę żelową czy akrylową. Zanim jednak opowiemy o poszczególnych typach, podajmy kilka podstawowych informacji, które łączą wszystkie frezy do manicure marki VICTORIA VYNN.

Średnica trzpienia omawianych produktów wynosi dokładnie 2,35 mm. Dzięki temu nasze profesjonalne frezy do paznokci mogą być używane zarówno we frezarkach posiadających głowicę twist and lock, jak i we frezarkach podologicznych. Co niemniej ważne, każdy z tych frezów można zarówno poddawać sterylizacji w autoklawie, jak i dezynfekować w wodnych roztworach. Dodatkowo nadają się one do używania zarówno przez osoby praworęczne, jak i te u których dominującą jest dłoń lewa.

Przeglądając ofertę VICTORIA VYNN szybko zauważymy, że znajdujące się w niej frezy do skórek i paznokci posiadają oznaczenia kolorystyczne. O czym one informują? Już odpowiadamy. Zróżnicowanych barw użyliśmy do tego, by łatwo można było rozpoznać produkty mające konkretne twardości czy ostrości. I tak, oznaczone na fioletowo frezy do manicure i pedicure to frezy ostre, te z oznaczeniem niebieskim lub szarym – to frezy średnie, zaś pasek czerwony świadczy o tym, że dany model jest frezem drobnym.

Jakie frezy do paznokci oferuje VICTORIA VYNN?

Patrząc pod kątem materiałów, z których są wykonane, znajdziemy następujące rodzaje omawianych produktów:

  • frezy diamentowe do paznokci – na ich powierzchni nie spotkamy widocznych nacięć. Zamiast nich na trzpień nasypanych jest kilka warstw drobnego, diamentowego pyłu;
  • frezy do paznokci ceramiczne – tu na trzpieniu obecny jest system specjalistycznych nacięć, dzięki którym w trakcie pracy powietrze cały czas swobodnie cyrkuluje między frezem a paznokciem. Dzięki ceramicznej powłoce frez nie nagrzewa się podczas pracy.
  • frezy karbidowe z węglika – w nich również wykonano nacięcia, jednak wyglądają one nieco inaczej niż w produktach ceramicznych.

Frezy do paznokci – które do czego?

Potrzebny jest Ci frez do usuwania skórek? Wybierz produkt o nazwie Drill Bit DIAMOND FLAME / 1,8 mm, Drill Bit DIAMOND GROOVE FLAME / 2,1 mm lub Drill Bit DIAMOND SMALL FLAME / 1,6 mm. Każdy z nich to frez płomyk, dzięki któremu świetnie opracujesz nie tylko skórki, ale też wały okołopaznokciowe. Cyfry umieszczone przy nazwach informują o średnicy główki produktu. W wykonaniu wspomnianych wyżej czynności, pomoże także frez do skórek kulka dostępny w dwóch wersjach: Drill Bit DIAMOND SMALL BALL / 3,3 mm oraz Drill Bit DIAMOND GROOVE BALL / 5 mm.

Jeśli interesuje Cię frez do ściągania żelu i hybrydy, a także taki przydatny przy usuwaniu żelu czy akrylo-żelu, wybierz Drill Bit CERAMIC TYPHOON / 6 mm, Drill Bit CARBIDE TORNADO / 7 mm, Drill Bit CARBIDE VOLCANO / 7 mm lub Drill Bit CARBIDE CYCLONE / 6 mm. Ten typ produktów określany jest jako frez szyszka i frez stożek. Dzięki nim szybko, skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie – pozbędziesz się masy naniesionej wcześniej na paznokcie.

Znamy już rodzaje frezów do paznokci i ich zastosowanie. Nie pozostaje więc nic innego poza tym, by wybrać model idealnie dopasowany do naszych potrzeb i zamówić go bezpośrednio na stronie marki VICTORIA VYNN. Różne kształty frezów do paznokci, materiały i funkcjonalności – tu wszystko dostępne jest w jednym miejscu.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *