Skarby japońskiego spa na wyciągnięcie ręki

 

Marzysz już tylko o nadejściu wiosny, która pobudza do życia i podczas której, nigdy nie brakuje słońca. Chciałabyś się zrelaksować, usiąść z kubkiem kawy na tarasie i celebrować tę chwilę, podczas której zaczynasz myśleć o wakacjach, o podróżach bliskich i dalekich? A jeśli w tym momencie zamarzyła Ci się wyprawa życia do Azji, to mamy dla Ciebie propozycje, dzięki której już dziś poczujesz się jak na egzotycznej wycieczce!

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi w Sopocie oferuje swoim klientkom wiele zabiegów spa – zarówno manualnych, jak i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i aparatury. Jednak niewątpliwym wyróżnikiem sopockiego spa są zabiegi o charakterze rytuałów inspirowanych pielęgnacją stosowaną przez mieszkanki Japonii. Mieszkanki tego kraju słyną z nieskazitelnej, pięknej, porcelanowej cery. Ich rytuały pielęgnują, nawilżają, oczyszczają i odmładzają skórę twarzy, a także ciała. Poniżej wymieniamy najbardziej interesujące zabiegi.

Siła Jadu Mamushi – bogaty zabieg łączący oczyszczenie skóry z jej nawilżeniem oraz odmłodzeniem z wykorzystaniem argireliny, która jest naturalną alternatywą dla botoksu.

Shido – odżywienie skóry na bazie kosmetyków z ekstraktu ryżu bogatego w witaminę E działającą przeciwstarzeniowo.

Bimajo– nawilżenie, dokładne oczyszczenie metodą OCM (oil cleanising method), intensywne pobudzenie mikrokrążenia, aby uzyskać efekt wyraźnego zliftingowania skóry.

Jinja – antycellulitowy zabieg na ciało z imbirem oraz masażem specjalną szczotką bambusową, którą klientka otrzymuje w prezencie do domowej pielęgnacji.

Prawdziwym hitem jest rytuał Złota Maska wykorzystujący płatki prawdziwego 24-karatowego złota. W tym unikatowym zabiegu, opracowanym dawno temu przez Japończyków, używa się znanych właściwości złota, czyli odmłodzenia, rozświetlenia, niwelowania stanów zapalnych i wyrównywania kolorytu skóry. Wmasowane podczas zabiegu złoto pozostaje w skórze do 28 dni. Rytuał robi niesamowite wrażenie!

A więc wybierasz się w swoją azjatycką podróż?

Za profesjonalne informacje o zabiegach dziękujemy Pani Iwonie Ziemianowicz, właścicielce Instytut Zdrowia i Urody Yasumi w Sopocie.

Tekst: Katarzyna Lepianka-Głuszkiewicz

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *