Premiera książki pt.”Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności”

13 czerwca 2017 roku w Dworze Oliwskim Hotel City & SPA w Gdańsku odbędzie się premiera kolejnej edycji unikalnej książki pt. „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” tym razem przeznaczonej do wspólnej pracy Matki i Córki nad samooceną i właściwą percepcją swojego ciała.

Proces #bodylovingu zawarty w formie książki „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” funkcjonuje już na rynku z przeznaczeniem do solowej pracy dla kobiet. Można się z nim zapoznać i zaopatrzyć w książkę na stronie www.pokochajswojecialow30dni.pl

Bliżej końca roku planowana jest edycja przeznaczona dla mężczyzn, a następnie dla nastolatków.

 

#Bodyloving to forma randki z sobą ( ukierunkowana medytacja), w której kluczowe jest skupienie uwagi  na swoim ciele, wzmocnione pozytywnym uczuciem. 

Zostały tutaj wykorzystane kluczowe właściwości umysłu, by nauczyć go nowego zachowania, czyli nawyku docenienia własnej osoby. Skutkuje to wzrostem samooceny oraz pełną akceptacją siebie oraz swojego wyglądu.  

Kluczowe jest tutaj działanie, osoba pracująca z książką dynamicznie uczestniczy w zmianie, a nie tylko o niej czyta, co zmienia postać rzeczy i diametralnie wpływa na jej skuteczność. 

#bodyloving należy robić codziennie przez 30 dni, by w szybkim czasie przemodelować umysł. Można też proces robić przez dłuższy czas pracując nad kilkoma częściami ciała jednocześnie lub nad pojedynczą po kolei, pracując w swoim tempie.

Proces jest prosty i łatwy dla każdego.

pedagog, ekspertka d/s wizerunku, pasjonatka rozwoju osobistego, zafascynowana energetyką i możliwościami twórczymi człowieka. 

Właścicielka Fabryki Siebie. 

Mocno zorientowana na pracę z umysłem, który będąc właściwie obsługiwany, stanowi klucz do odzyskania poczucia wartości, piękna własnej osoby, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osobistego szczęścia. 

Spójnie łączy wiele dziedzin i specjalności, dzięki temu stworzyła własne, unikalne techniki pracy nad percepcją własnej osoby i wzmocnieniem poczucia wartości. 

Twórczyni procesu „bodyloving”opartego na koncentracji umysłu i praktyce wdzięczności,  ucieleśnionym jako książka  „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności.”

Głęboko wierzy w to, że poczucie piękna w ogromnym stopniu wpływa na jakość życia i jego spełnienie.  

Edycja „Matka i Córka” została zainspirowana przez jej córkę Nadię. 

Tą pozycją postanowiła podzielić się wspaniałymi rezultatami jakie można osiągnąć w pracy z własną Córką dając jej najlepszy kapitał na całe dorosłe życie. Zdrowe, akceptujące podejście do swoich ciał oraz budowanie więzi Matka – Córka to dwa najważniejsze aspekty tej pozycji.

Idei partnerują firmy, głównie z branży beauty i medycyny estetycznej oraz kilku innych.

Premiera po raz koleiny zgromadzi wszystkie osoby stojące za partnerskimi firmami oraz zaprzyjaźnione Matki z Córkami. Jest to uroczystość zamknięta podczas, której będzie wspólne świętowane fizycznego pojawienia się dwóch nowych egzemplarzy książki.

Będzie można zdobyć takie zaproszenie biorąc udział w mini konkursie prowadzonym na fan page książki, dedykowanym  Mamom z córkami w przedziale wiekowym 5-11 lat. 

https://www.facebook.com/pokochajswojecialow30dni/

Od 13 czerwca komplet Matka i Córka będą do kupienia w promocyjnej cenie na stronie www.pokochajswojecialow30dni.pl 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *