Pomysł na nietypowy prezent dla Niej na święta

Biżuteria, perfumy, nowa torebka… Z każdymi kolejnymi wspólnymi świętami wielu mężczyzn zaczyna łapać zadyszkę i coraz trudniej wybrać im prezent dla dziewczyny, żony, narzeczonej na święta. A może w tym roku wyjść poza schemat i podarować coś zupełnie innego?

Zamiast przedmiotów – podaruj przeżycia

Bilety do teatru to nie jest niepowtarzalny prezent. Chyba, że wybierzesz teatr w innym mieście, a spektakl albo koncert potraktujesz jako pretekst do zorganizowania wycieczki. Teatr Szekspirowski w Gdańsku, a może Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu? Sprawdź repertuar w mieście, które od dawna chcieliście zobaczyć. Możesz też od razu dokupić nocleg – jeśli planujesz wyjazd z wyprzedzeniem – możesz upolować naprawdę korzystne rabaty.


A może Twoja druga połówka marzy o zobaczeniu rewii w Paryżu lub też musicalu w Londynie? Jeśli dodatkowo trafisz na tanie bilety lotnicze to może być bardzo udana wyprawa kulturalna połączona ze zwiedzaniem.


Wspieraj pasję bliskiej osoby

Twoja żona marzy o napisaniu książki, a może zawsze chciała namalować obraz? Możesz kupić jej nie tylko kurs, który pozwoli jej rozwinąć pasję, ale też wykupić konsultacje u specjalisty. Na przykład u redaktorki, która pomogła wydać już dziesiątki powieści, albo u zawodowego fotografa – portrecisty. Jeśli w Twoim mieście nie znalazłeś profesjonalnego nauczyciela – nic straconego. Spotkanie może się przecież odbyć przez komunikator np. Skype. Prezent dla kobiety na święta nie musi być materialny. Inwestycja w pasję to piękny gest pokazujący, że hobby żony lub dziewczyny jest dla Ciebie ważne.


Podaruj czas dla Niej…

Jeśli jesteście rodzicami małego dziecka jednym z prezentów, który może ucieszyć Twoją partnerkę jest… nieprzerwany sen. Oczywiście ucieszy się z całej, przespanej we własny łóżku nocy, ale o wiele przyjemniej może jej się spać w hotelu. A już szczególnie tym ze spa albo stworzonym do spacerów i kontemplacji ogrodem. Jeśli Twoja żona nie lubi podróżować samotnie możesz wcześniej umówić się z jej przyjaciółką i koleżankami i wspólnie zaplanować wyjazd. Dzięki temu masz szansę zredukować koszty – jeśli podzielicie się nimi proporcjonalnie w stosunku do liczby uczestniczek.

… albo dla Was

Kurs tańca, wspólne zajęcia z gotowania, weekendowe warsztaty ceramiczne – możliwości spędzenia czasu we dwoje jest sporo. W sieci można znaleźć nawet zajęcia z budowania relacji z udziałem koni czy kurs nurkowania w mazurskich głębiach. Jeśli dotąd Twoją wymówką było to, że lubicie kompletnie różne rzeczy, teraz nie ma wykrętów. Propozycji dla dwojga jest naprawdę wiele. Znajdą dla siebie coś fani bardziej statycznego relaksu np. degustacja kaw, win czy whisky ale też aktywnego spędzania czasu – np. nauka salsy.


Możesz też zaplanować samodzielnie atrakcje dla Ciebie i Twojej drugiej połowy. Choćby wieczór masażu. Możecie skorzystać z filmów na YouTubie albo tutoriali na specjalistycznych blogach. Przygotuj miłe, przytulne miejsce. Zadbaj o nastrój – stworzysz go za pomocą świec, muzyki. Nie zapomnij o kosmetykach, najlepiej pięknie pachnących i takich, które dodatkowo odżywią skórę. W ofercie Organique znajdziesz zestawy kosmetyków, zawierające masła i olejki do ciała, które świetnie się sprawdzą jako preparat do masażu https://www.organique.pl/prezenty. Możesz dołożyć do nich liścik z obietnicą, że wykorzystacie je wspólnie. 

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *