Najlepsze seriale HBO z 2020 roku, które warto nadrobić!

Co roku nadawca HBO prezentuje ambitne i interesujące seriale, które wciągają na wiele godzin. Które z nich warto nadrobić? Sprawdź nasz przegląd seriali 2020, które znajdziesz w telewizji online, bez wstawania z kanapy!

Telewizja online w Twoim domu

Telewizja online otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości rozrywki – swoje ulubione kanały TV możesz mieć zawsze pod ręką. O ile dostawca telewizji zapewnia taką usługę, ulubione seriale, filmy i programy możesz oglądać na smartfonie, komputerze lub tablecie. Dzięki temu nie tylko zyskujesz wysoką jakość odtwarzania obrazu i dźwięku, ale też stajesz się panem swojej ramówki. Możesz dowolnie wybierać kanały na żywo, a tym samym programy, filmy i seriale, które chcesz obejrzeć w danym momencie – nawet w trakcie podróży czy oczekiwania w kolejce na wizytę lekarską.

Telewizja online dostępna na urządzeniach mobilnych daje niezwykły komfort, dzięki czemu nie przegapisz już kolejnego odcinka serialu lub programu. Choć w 2020 roku pandemia pokrzyżowała plany filmowców, nadal możemy cieszyć się nowymi perełkami, które warto obejrzeć. Dziś skupimy się na serialach HBO.

1. „Tacy właśnie jesteśmy”

Piękna historia o dojrzewaniu, którą wyreżyserował Luca Gaudagnino. Fraser Wilson i Caitlin Harper dorastają w amerykańskiej bazie wojskowej w pobliżu zmysłowej Wenecji. To tu poszukują własnej tożsamości, podważają zasady i po raz pierwszy smakują miłości.

2. „Mrs. America”

Phyllis Schlafly to konserwatystka, która pół wieku temu sprzeciwiała się wprowadzeniu poprawki do amerykańskiej konstytucji, która gwarantowała kobietom równe prawa. Produkcja pokazuje świat oczami kobiet, które wstrząsnęły polityką USA
w latach 70. – feministek drugiej fali i konserwatywnej kobiety popierającej patriarchat.
Z pewnością warto obejrzeć ten emocjonujący serial.

3. „Mogę cię zniszczyć”

Telewizja online oferuje mnóstwo oryginalnych historii, czego dowodem jest chociażby ten tytuł. „Mogę cię zniszczyć” to serial bezkompromisowy, którego tematem przewodnim jest przemoc seksualna. Arabella pisze drugą książkę, a przez czytelników jest uważana za głos pokolenia millenialsów. Bohaterka ma jednak mnóstwo własnych problemów, z którymi próbuje sobie poradzić…

4. „Normalni ludzie”

Niezwykła historia zwykłej pary – pochodzą z różnych światów, lecz mimo to więcej ich łączy niż dzieli. Czy ten romans ma szansę? Jak na przestrzeni lat rozwinie się ta historia?

5. „30 srebrników”

Wciągająca produkcja, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Ksiądz Vergara ucieka przed przeszłością, trafiając w ten sposób w ramiona Diabła. Ten stawia przed nim warunek – musi odnaleźć jeden z 30 srebrników, które wypłacono Judaszowi za zdradę Jezusa Chrystusa.

6. „Stewardessa”

Serial z pogranicza komedii i thrillera. Życie tytułowej stewardessy wywraca się do góry nogami, a o wszystkim decyduje jedna noc. Oryginalna czarna komedia, która sprawdzi się podczas weekendowego maratonu.

To wciąż tylko niektóre tytuły z zeszłego roku, na które warto zwrócić uwagę. Telewizja online to niemal nieograniczone możliwości. Wystarczy tylko włączyć HBO, by poznać znacznie więcej interesujących propozycji na wieczór czy wolny dzień.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *