Masz sklep obuwniczy? Wybierz dobrą hurtownię obuwia!

Hurtowania z damskim obuwiem

Sklep obuwniczy to fajny pomysł na biznes, który cieszy się coraz większą popularnością. Aby jednak przynosił zyski, musisz go odpowiednio zaopatrzyć, co wiąże się z wyborem dobrego dostawcy. Jak wybrać hurtownię butów? Na co zwrócić uwagę? Zobacz nasz poradnik!

5 cech dobrej hurtowni

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep obuwniczy stacjonarnie, czy online, musisz mieć ciekawy asortyment, aby przyciągnąć klientów i wyjść naprzeciw im oczekiwaniom. W pierwszej kolejności koniecznie rozważ grupę odbiorców, której oferujesz obuwie. Możesz sprzedawać buty damskie, męskie oraz dziecięce. Wybór zależy tylko od Ciebie. W towar zaopatrzysz się u dostawcy obuwia. Jaką hurtownię wybrać? Przedstawiamy 5 cech dobrej hurtowni

Bogaty asortyment

Podstawowym czynnikiem, który decyduje o wyborze konkretnego dostawcy, jest asortyment, jaki oferuje. Dobrze, aby był on bogaty i różnorodny. Zwłaszcza jeśli zależy Ci na tym, aby mieć duży wybór. Dobra hurtownia powinna mieć w sprzedaży modele damskie, męskie, dziecięce i to na każdą porę roku. Upewnij się, że w sprzedaży są te fasony, które chcesz sprzedawać. W ten sposób unikniesz rozczarowania. Warto zwrócić uwagę na hurt butów w firmie Pawpol. W hurtowni dostępne są buty w różnych fasonach, kolorach oraz rozmiarach.

Zamówienia online

Nie bez znaczenia jest również możliwość złożenia zamówienia przez Internet. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Przede wszystkim pozwala Ci na zakup obuwia bez wychodzenia z domu i o dowolnej porze dnia. Nie musisz jechać do hurtowni, bo wszystko robisz za pomocą kilku kliknięć na stronie internetowej hurtowni, a towar dostarczany jest pod wskazany adres.

Przejrzysta oferta

Zwróć uwagę na ofertę hurtowni, która powinna być dokładna oraz przejrzysta. Jeżeli zaopatrujesz się w towar stacjonarnie, to buty powinny być odpowiednio wyeksponowane na półkach. Z kolei w przypadku hurtowni online dostawca powinien zadbać o podanie wszystkich ważnych informacji, takich jak dostępne rozmiary, długość wkładki, kolory, materiał, z którego wykonane są buty. Na stronie muszą znajdować się zdjęcia każdego modelu. Najlepiej, aby przedstawiały buty z każdej strony. Jeśli but ma dodatki, to dobrze, aby było na nie zbliżenie. Na stronie internetowej hurtowni powinien być formularz kontaktowy lub numer telefonu do hurtowni, aby w razie potrzeby móc się skontaktować.

Recenzje oraz opinie

Zanim wybierzesz dostawcę, zobacz w Internecie opinie na jego temat. Internet to świetne źródło informacji na temat hurtowni. Wybieraj hurtownie, które mają wiele zrealizowanych zamówień oraz bogate doświadczenie.

Cena

Bardzo ważnym czynnikiem jest cena. Powinna iść ona w parze z jakością. Staraj się wybierać dostawców, którzy oferują wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, aby móc nałożyć na nią zadowalającą marżę. Warto zapytać dostawcę, czy jest możliwość uzyskania rabatu np. przy dużej ilości zamówień. Wielu z nich daje zniżki, o ile wydasz odpowiednią sumę. Im dłużej i więcej zamawiasz z danej hurtowni, tym możesz liczyć na większe rabaty.

Oceń ten artykuł

Polecane:

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *