Kosmala

1. Wymarzona druga połówka to taka, która…?

Po ciężkim dniu przysiądziemy wspólnie przy naszej ulubionej herbacie. Ja wysłucham jej, a ona mnie. Będzie dzielić ze mną pasje i razem będziemy celebrować każdy nawet mały sukces. Chcę, żeby czuła się przy mnie bezpiecznie i miała poczucie, że świat nie jest straszny, gdy jesteśmy razem… Nie ukrywam, że to pytanie należało do najprostszych, bo – jak wiele osób, przeżyłem różne miłości. Gdzieś w tym wszystkim postanowiłem jednak się zatrzymać. Zrozumiałem, że bez iskry i wzajemnego szacunku te wszystkie rzeczy, o których powyżej wspomniałem, nie miałyby racji bytu. Mam nadzieje, że troszkę zaspokoiłem twój apetyt na drugą połówkę.

2. Nikt o mnie nie wie, że…?

Po mojej wcześniejszej odpowiedzi nikt chyba nie wpadłby na to, że jestem kompletnym miłośnikiem.. kotów. W szczególności jednego takiego Paseczka, któremu uchyliłbym ziemię. Pewnie zastanawiasz się: „dlaczego to taka tajemnica?”. A zatem musisz wiedzieć, że tatuaże sprawiają, że ludzie błyskawicznie tworzą w myślach niekorzystny wizerunek mojej osoby. Mówiąc o tym Tobie oraz oczywiście wszystkim czytelnikom Mademoiselle, chciałbym zaapelować, abyśmy przestawili myśleć stereotypowo. Warto poznawać ludzi i dawać się poznać. Być wdzięcznym, mieć w sobie empatię i czysty umysł. Oczywiście ciężko o to w dobie mediów społecznościowych, ale musimy próbować.

3. Najbardziej bawi mnie…?

Najbardziej bawi mnie to, że dopiero teraz, gdy za nami jest już technologiczny przeskok, zaczynamy dostrzegać, ile wartości – i to nie odżywczej, mają zwierzęta. Że dopiero teraz zaczynamy rozumieć znaczenie natury w naszym życiu. Uważam, że to przecież o wiele łatwiejsze do zrozumienia niż liczne oprogramowania, którymi się na co dzień posługujemy. Mamy ten ogromny przywilej wyboru, którego wiele cywilizacji wciąż nie ma. Jeśli jednak tego wszystkiego nie zrozumiemy i nie zmienimy z natychmiastowym tempie, to staniemy się wymierającym gatunkiem. Kiedyś sam byłem niewolnikiem przyzwyczajeń – dla wygody zwanych tradycjami. Na szczęście to się zmieniło. Chciałbym, żeby i inni zmienili myślenie. Nie wiem, czy usadysfakcjonowalem cie tą wypowiedzią, ale życie w zgodzie z naturą sprawia mi radość i przyczynia się do tego, jaką osobą jestem dzisiaj .

@patryklandfather

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *