Kolczyki, zawieszki i komplety z oferty sklepu Skarby Murano

kolczyki zawieszki i komplety z oferty sklepu skarby murano wp

Jeśli lubisz nietuzinkową biżuterię, kochasz odważne zestawienia kolorystyczne, otaczasz się pięknem i zmysłowością, na pewno spodobają ci się komplety biżuterii i zawieszki ze sklepu Skarby Murano. Można w nim kupić oryginalną włoską biżuterię robioną na wyspie Murano. Jest pod każdym względem niepowtarzalna, a sposób produkcji szkła otoczony tajemnicą. Znają ją tylko rzemieślnicy z Murano.

Komu spodobają się kolczyki ze szkła Murano?

Kolczyki ze szkła Murano są tak piękne, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Jednak dość łatwo wskazać, kto będzie się w nich czuł najlepiej. To propozycja dla kobiet, które chętnie podkreślają swoją kobiecość, śmiało eksponują urodę i nie wahają się sięgać po oryginalne ozdoby. Uniwersalna i różnorodna biżuteria ze szkła Murano jest ponadczasowa – można ją z dumą nosić przez lata.

Długie, wielobarwne, zachwycające odważnymi zestawieniami kolorystycznymi kolczyki ze sklepu Skarby Murano sprawdzą się zarówno w stylizacjach codziennych z jeansami i t-shirtami w roli głównej, jak i eleganckich stylizacjach koktajlowych i biurowych.

Z kolei jedno lub dwukolorowe kolczyki w stonowanych barwach mogą być uzupełnieniem kreacji wieczorowej i tu nie ma kobiety, która by po nie nie sięgnęła. Za tym wyborem przemawia subtelna elegancja, wyważona dyskrecja i unikatowość. Nie ma dwóch identycznych par kolczyków ze szkła Murano. Nawet jeśli wydają się podobne, zawsze nieco się od siebie różnią.

komu-spodobaja-sie-kolczyki-ze-szkla-murano.jpg

Komplety biżuterii ze szkła Murano

Szkło Murano obecne jest nie tylko na kolczykach. Można je zobaczyć także na zawieszkach i bransoletkach. Co ciekawe, w ofercie sklepu Skarby Murano znajdują się też korki do wina Murano.

Jeśli chodzi o komplety biżuterii, to na pewno mają rację bytu jako prezent. Są na tyle eleganckie, uniwersalne i ponadczasowe, że spodobają się każdej kobiecie. Pasują zarówno młodym kobietom, jak i tym dojrzałym.

Komplety biżuterii Murano to dopasowane pod względem wzoru oraz koloru kolczyki i zawieszki na srebrnych lub pozłacanych łańcuszkach. Podobnie jak przy kolczykach, mamy tu do czynienia z różnorodną kolorystyką i stylistyką, począwszy od bardzo niedużych form i delikatnych wzorów, skończywszy na okazałych okrągłych kolczykach i zawieszkach. Tak duża rozpiętość oferty gwarantuje, że absolutnie każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zarówno zawieszki, jak i kolczyki można kupować w kompletach lub osobno.

komplety-bizuterii-ze-szkla-murano.jpg

Czy szkło Murano to dobry pomysł na prezent?

Wyśmienity! Przede wszystkim oryginalny, bo biżuteria ze sklepu Skarby Murano postrzegana jest raczej w kategorii ekskluzywnej niż masowej. Ponadto bardzo uniwersalny – nie ma kobiety, dla której nie udałoby się dobrać pasujących do jej stylu i usposobienia kolczyków, bransoletki czy kompletu biżuterii.

Warto też podkreślić, że biżuteria ze szkła Murano prezentuje sobą bardzo wysoką jakość. To nie masowa produkcja, jakiej pełno na straganach, ale ręcznie robione wyroby, jedyne i niepowtarzalne. Są unikalne i rozpoznawane na całym świecie.

Sekrety produkcji szkła Murano są przekazywane z pokolenia na pokolenie, a technologia nie zmieniła się przez setki lat. Pierwsze szklane wyroby na wyspie Murano pojawiły się już w XIII wieku. Dzięki umiłowaniu tradycji produkty Murano są jedynie i niepowtarzalne. Wprawne oko bez trudu rozpozna oryginalne włoskie wyroby od tanich koralików.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *