Influencerki Mademoiselle

snoofka

Dlaczego założyłam Instagram? Po pierwsze, inspiracja, to prawdziwa kopalnia mody! Znajdziesz tu wszystko. Od „prywaty” wielkich projektantów, po ukochane przeze mnie zdjęcia #streetstyle czy relacje na żywo najnowszych kolekcji czołowych projektantów.

Instagram daje wiele możliwości. Jeżeli masz to coś, twoje zdjęcie może polubić sama Rachel Zoe, jak było w moim przypadku ;). Bliskość z wielkimi świata #highfashion, potrafi być motywująca w szczególności, kiedy wrzucasz swoje stylizacje.

Jestem estetką i nie lubię pół środków. Od kiedy pamiętam, uwielbiam otaczać się pięknymi przedmiotami co z pewnością jest zasługą mojej mamy. Podobnie jak ona staram się by wszystko co robię i czym się otaczam sprawiało, że czuje się szczęśliwa, spełniona i pewna siebie. Nie podążam ślepo za trendami. Wybieram to w czym wyglądam dobrze, a dzięki temu sprawiam, że inspiruję innych 😉

juliapioch

Julia, 22 lata. Studiuję na Uniwersytecie Gdańskim, a w czerwcu czeka mnie obrona licencjatu (wish me luck!)

Pracuję w kawiarni speciality coffee, gdzie nie tylko jestem baristką, lecz także zajmuję się contentem w social mediach. Praca to moja ogromna pasja, zarówno jeśli chodzi o kawę jak i robienie zdjęć na profil. Ponadto kocham podróżować, najciekawszym miejscem jakie dotychczas widziałam był Marrakesz. Moim marzeniem jest polecieć na Cubę i zobaczyć Havanę.

Dlaczego instagram? Pozwala mi on dzielić się kadrami z mojego życia codziennego oraz z podróży. Instagram to także dla mnie ogromna dawka inspiracji – modowych, podróżniczych i lifestyleowych. Dzięki instagramowi odwiedziłam ogrom miejsc, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *