Hevena Beauty – kawałek Nowego Jorku w centrum Gdyni

Najlepsze pomysły rodzą się z potrzeby chwili i tak właśnie było w przypadku Hevena Beauty. Choć oferta salonów urody w Gdyni jest bogata, Ewelina Juroszek nie mogła znaleźć dla siebie salonu z prawdziwego zdarzenia, w którym nie tylko mogłaby skorzystać z usług na najwyższym poziomie, ale również takiego, w którym czułaby się naprawdę dobrze. A że pani Ewelina jest kobietą zaradną i przedsiębiorczą, oczywistym stało się dla niej, że taką lukę na gdyńskim rynku należy wypełnić – tak powstała Hevena Beauty.

Powiew zmian

Przez wiele lat pani Ewelina była związana z branżą deweloperską, aż w końcu poczuła potrzebę zmian. Ich powiew napłynął prosto znad gdyńskiego morza, i to właśnie do Gdyni pani Ewelina skierowała swoje kroki. Hevena Beauty miała być salonem innym niż wszystkie. – To nie miał być salon z bardzo drogimi zabiegami dla VIP-ów, ani też osiedlowy gabinet z kiepskimi usługami, ale za to w niskiej cenie. Chciałam stworzyć coś pośrodku, dać wysoki standard, ale w przystępnej cenie – opowiada właścicielka. Jednak nie tylko stosunek ceny do jakości miał wyróżniać Hevena Beauty.

Nowojorski styl

Już przekroczenie progu miało oddawać wyjątkowość Hevena Beauty. – Studiowałam w Nowym Jorku i spędziłam tam kilka lat. Nowojorskie gabinety urody dość mocno różnią się od polskich. Do swojego salonu chciałam przenieść nowojorskie standardy. Miałam dość wszechobecnej bieli, sterylności czy połączenia czerni i bieli. Zawsze lubiłam kolory i mój salon miał być miejscem kolorowym, gdzie każdy poczuje się dobrze – opowiada pani Ewelina. Trzeba przyznać, że cel został osiągnięty. Wnętrze nie tylko zaskakuje, ale również zachwyca. To jednak nie wszystko. Poza trendami prosto z Nowego Jorku do Hevena Beauty trafiły również specjalne fotele z masażem do pedicure. Nie ma wątpliwości, że wizja pani Eweliny znalazła swoich sympatyków, bo jak przyznaje właścicielka, Hevena Beauty okazał się strzałem w dziesiątkę. Od momentu otwarcia, salon cały czas się rozwija, przybywa nowych pracowników oraz klientek.

Jakość i atmosfera

W Hevena Beauty można wykonać praktycznie wszystkie dostępne na rynku kosmetologicznym usługi. Zabiegi na twarz, peelingi chemiczne, mezoterapia mikroigłowa i nanoigłowa, zabiegi na ciało, masaże, makijaże, manicure, pedicure czy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany i doświadczony personel, ale nie tylko wysoka jakość usług sprawia, że klientki tak chętnie odwiedzają Hevena Beauty. – Udało nam się zebrać zespół ludzi, którzy naprawdę lubią to, co robią, a to przekłada się na ich podejście do pracy, i do klientek. Atmosfera panująca u nas to coś, co nasze klientki naprawdę chwalą – mówi Sandra Wiśniewska, manager Hevena Beauty.

Hevena Beauty Concept

Obecnie na rynku dostępnych są dziesiątki, jeśli nie setki zabiegów kosmetologicznych. Jaki wybrać? Jaki jest odpowiedni do jakiego rodzaju skóry? Co zrobić, jeśli pojawiają się dodatkowe problemy skórne lub alergie? Bez wsparcia specjalistów nie da się rozwiązać tych problemów i tu z pomocą przychodzi Hevena Beauty Concept. – Chcemy zajmować się naszymi klientkami kompleksowo. Chcemy nauczać je systematyczności, bo tylko dzięki niej i odpowiednio dobranym zabiegom i kosmetykom mogą osiągnąć efekty, o jakich marzyły. Konsultację zaczynamy od wywiadu. Klientka opowiada o tym, jak pielęgnuje skórę w domu, jakich kosmetyków używa. Później sprawdzany, jakie problemy dotykają jej skóry i dopiero po pełnym wywiadzie możemy zaproponować konkretne zabiegi. Doradzamy też w kwestii kosmetyków, których klientka powinna używać w domu. Nie raz już zdarzało się, że kosmetyki używane przez klientkę były tak źle dobrane, że psuły działanie przeprowadzanych przez nas zabiegów – opowiada Marta Wyder, kosmetolog z Hevena Beauty. Poprawa stanu skóry to praca długofalowa, cierpliwość jest tu niezbędna, jednak z Hevena Beauty Concept – naprawdę popłaci. Nie dość, że skóra stanie się zdrowsza i piękniejsza, to po zakończeniu planu zabiegowego klientki otrzymują złote karty „klubowe” upoważniające do 10% zniżki na zabiegi w Hevena Beauty oraz dodatkowy zabieg pielęgnacyjny w prezencie.

Hevena Beauty zaprasza!

4.7/5 - (3 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *