Geometryczna forma w miejskim stylu, wygoda i uniwersalizm. Malesa

Ubrania Damiana Malesy, absolwenta technikum odzieżowego oraz MSKPu, są świadome, funkcjonalne, najwyższej jakości. Geometryczna forma w miejskim stylu, poczucie wygody i uniwersalizm to znaki rozpoznawcze projektanta. Projekty kierowane są do osób, które cenią nowoczesny design, a na ulicy przyciągają wzrok innych.

Co wyróżnia markę Malesa? Poza standardowymi rozmiarami szyje ubrania na zamówienie. Dla projektanta ważny jest świadomy konsumpcjonizm i nieprodukowanie nadmiernej ilości ubrań. To własnie wyróżnia markę. Nie ma tez podziału na kolekcje. Wszyscy chcemy wyrażać siebie poprzez wygląd i charakter. Malesa dba także o naszych czworonożnych przyjaciół. To druga grupa odbiorców. Poza standardowymi modelami szyjemy ubranka na wymiar wykorzystując do produkcji wysokiej jakości tkaniny, które mają zapewnić komfort i funkcjonalność.

Początkująca marka, wraz z niezwykle zdolną fotografką Karoliną Kurczyńską, posiadającą swój niepowtarzalny klimat, stworzyli sesje wizerunkową, która w pełni oddaje klimat marki. Bohaterkami są dwie kobiety, które cenią jakość, swobodę ruchu, oryginalne dodatki . Pierwsza z nich, trendsetterka, wybrała się na spacer z psem w dresie, ale dobrała do niego modne atrybuty tego lata. Druga to azjatycka piękność, która chowa w sobie tajemnice. Obie łączy miłość do psa, a także chęć posiadania stylowych dodatków dla ich pupili.


Stylizacja zdjęć jest autorstwa Marty Śliwińskiej nadała całości streetowego pazura. W pierwszej kolekcji basic, Malesa przedstawił propozycje uniwersalnych dresowych kompletów dla ludzi oraz zwierząt. W najnowszej sesji możemy zobaczyć narzutki wykonane z szyfonu, co nadaje im lekkości. Nowoczesna forma zwraca uwagę i dodaje charakteru.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *