Galeria Madison świętuje 14-ste urodziny

Listopad to czas urodzin Galerii Madison – w tym roku mija 14 lat od otwarcia pierwszego śródmiejskiego Centrum na terenie Trójmiasta. Z tej okazji Galeria przygotowała wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest 7 000 zł na zakupy. Dodatkowo do zdobycia jest 1000 biletów do Multikina.

Aby podziękować klientom za wspólne 14 lat, Galeria przygotowała urodzinowe prezenty: 1000 biletów na wybrany seans kinowy w Multikinie oraz kartę zakupową VISA o wartości 7000 zł na roczne zakupy w sklepach galerii Madison. Aby odebrać prezent gwarantowany – podwójne zaproszenie do kina – wystarczy zrobić w listopadzie zakupy na łączną sumę 400 zł (paragony w różnych punktów handlowych i usługowych sumują się) i zgłosić się po odbiór biletów na specjalne stoisko urodzinowe w dniach: 10-12, 18-19 i 25-26 listopada. Dodatkowo każdy klient, który odbierze bilety, będzie miał szansę wygrać urodzinową nagrodę główną tj. kartę zakupową VISA o wartości 7 000 zł. Aby wziąć udział w zabawie konkursowej o nagrodę główną, uczestnik promocji będzie musiał oszacować wagę cyfry 14, ustawionej przy wejściu głównym i wpisać ją na specjalnym kuponie konkursowym dostępnym u obsługi stoiska urodzinowego. Uczestnik, który oszacuje wagę z największą dokładnością, zdobędzie nagrodę główną. Nagroda zostanie przyznana w dniu urodzin, 26 listopada, po oficjalnym ważeniu cyfry 14, o godzinie 19:30.

Tego samego dnia rozdawane będą też nagrody w konkursie „Miejski chillout – kocham tu być!” – rower miejski dla zwycięzcy, tablet marki Samsung za zajęcie drugiego miejsca, a miejsca od trzeciego do siódmego zostaną nagrodzone kartami zakupowymi VISA o wartości 100 zł każda.

Tuż przed oficjalnym dniem urodzin pojawi się jeszcze jedna wyjątkowa okazja na zrobienie promocyjnych zakupów i zdobycie biletów do kina. 24 listopada będzie miał miejsce tzw. czarny piątek (Black Friday) – tradycyjny dzień rabatów obchodzony na całym świecie. W sklepach Galerii Madison również nie zabraknie specjalnych ofert.

Galeria Madison zaprasza do wspólnego świętowania!

Madison to śródmiejska galeria handlowa o całkowitej powierzchni najmu 30 000 mkw., zlokalizowana w ścisłym centrum Gdańska. Oferta obejmuje ponad 100 popularnych marek sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych zlokalizowanych na pięciu poziomach. Wśród najemców znajdują się m. in.: Piotr i Paweł, New Yorker, Douglas, W.Kruk, Orsay, Reserved, Mohito i Wólczanka. Do dyspozycji klientów jest też Fitness Klub Calypso, centrum medyczne z kliniką i laboratoriami Invicta oraz część biurowa.

Zarządcą obiektu jest Javin Investments Sp. z o.o., a za komercjalizację odpowiada Cream Sp. z o. o.
Więcej informacji: www.madison.gda.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *