KRZYSZTOF IBISZ W ROLI REPORTERA BMG

magazynkobiet.pl - P3A2579 1050x700 - KRZYSZTOF IBISZ W ROLI REPORTERA BMG

Firma BMG Goworowski, największy dealer marki Mercedes-Benz na Pomorzu, od kilku miesięcy realizuje ogromną inwestycję. Flagowy obiekt powstaje przy ulicy Łużyckiej 9 w Gdyni. Postępy prac na budowie prezentować będzie Krzysztof Ibisz. Firma BMG Goworowski zrealizuje 7 odcinków ze znanym prezenterem telewizyjnym w roli gospodarza.

Nowy obiekt, który powstaje w miejscu dotychczas funkcjonującego dealerstwa Mercedes-Benz, to największa inwestycja w ponad 20-letniej historii firmy BMG Goworowski.

magazynkobiet.pl - P3A2359 - KRZYSZTOF IBISZ W ROLI REPORTERA BMG

Imponujący budynek na 4 kondygnacjach pomieści salon sprzedaży nowych samochodów marek Mercedes-Benz, smart, odrębną strefę AMG i Maybach’a, rozbudowany i wielostanowiskowy serwis, parking podziemny wraz z magazynem części zamiennych oraz zaplecze administracyjne. W salonie eksponowanych będzie około 50 samochodów.

Budowa nowego salonu to spełnienie marzeń Prezesa firmy, Bogdana Goworowskiego.

Zawsze dążyłem do jak najwyższego standardu obsługi naszych klientów. Chciałem zaoferować im produkty najwyższej klasy w adekwatnych do ich jakości warunkach. W nowym salonie prezentować będziemy nie tylko pełną paletę marki Mercedes-Benz, ale także wiele modeli w różnych wariantach kolorystycznych, tak aby nabywcy tych samochodów, mieli jak najlepsze możliwości wyboru i porównania kupowanych przez siebie aut – informuje Bogdan Goworowski, Prezes Zarządu Mercedes-Benz BMG Goworowski.

Gdyński dealer często w swoich działaniach poszukiwał niebanalnych rozwiązań, także w zakresie działań wizerunkowo-marketingowych.

Aby zakomunikować naszym klientom nadchodzące zmiany, wprowadziliśmy unikalny projekt multimedialny. W postaci kilkuminutowych reportaży, prowadzonych przez prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza, będziemy prezentować postępy prac na budowie nowego salonu i serwisu, a także pokazywać nowoczesne rozwiązania budowlane, jakie zastosujemy w nowym obiekcie – mówi Adam Braumberger, Dyrektor Marketingu BMG Goworowski.

magazynkobiet.pl - P3A2192 - KRZYSZTOF IBISZ W ROLI REPORTERA BMG

Seria „Reporter BMG” składać będzie się z 7 odcinków, emitowanych co 2 miesiące na kanałach youtube dealera oraz fanpage’u.

Emisję pierwszego odcina dealer zapowiada na początku października.

Przewidywany termin oddania nowego salonu do użytku to koniec 2018 roku.

KRZYSZTOF IBISZ W ROLI REPORTERA BMG
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *