DOXA – kultowa marka szwajcarskich zegarków z nową linią na polskim rynku

Jeśli kultowość marki można mierzyć jej obecnością w książkach autora bestsellerowych kryminałów, to DOXA zajmuje wysokie miejsce w tym rankingu. Jerzy Kawecki, główny bohater książki „Umarli mają głos”, zapala papierosa po wykonanej pracy i spogląda na swój stary szwajcarski zegarek. Już wie, że nie obejrzy z żoną filmu…

Co wyróżnia zegarki DOXA? Z pewnością ich kultowość i „to coś”, dzięki czemu autor kryminałów, Marek Krajewski, decyduje się wspominać o marce w swoich książkach. Nie tylko tradycja i bogata historia, ale też ponadczasowy design przesądzają o wyjątkowości tych zegarków.

DOXA jest marką rozpoznawalną w świecie miłośników zegarków oraz ludzi sukcesu – to właśnie oni są najszerszą grupą użytkowników szwajcarskich czasomierzy. Dlatego też marka z powodzeniem uczestniczy w corocznych targach w Bazylei. Baselworld powszechnie jest uznawany za najważniejsze trendsetterskie wydarzenie na rynku branży zegarków i biżuterii. Targi w Bazylei to również świetny trening marketingowy dla największych graczy, a także szansa na poznanie nowych marek i nowości produktowych dla dystrybutorów rozważających przyszły zakup.

O trwającym sukcesie marki świadczy najnowsza seria zegarków z kolekcji DOXA Classic. Nowa linia nosi nazwę Calex i charakteryzuje się wyjątkowo ekskluzywnymi cechami. Owalna, delikatna koperta i jasna, prosta tarcza to znaki rozpoznawalne tej linii. Dodatkowo ozdobne diamenty i łagodny kształt damskich zegarków sprawiają, że to małe arcydzieło nadaje unikalnego i szlachetnego charakteru każdej kobiecie. Design całej linii Calex – zarówno damskich, jak i męskich zegarków – można scharakteryzować jako minimalistyczny, pełen wdzięku i estetyczny.

Modele z serii Calex są już dostępne w Polsce, na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora zegarków DOXA: www.classicwatch.com.pl.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *