Alternatywne Targi Ślubne

 

19 marca 2016 roku w Sztuce Wyboru odbędzie się kolejna, trzecia edycja Alternatywnych Targów Ślubnych. Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej, które proponują produkty i usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym.

Na targach będzie można m.in. spróbować ciast pieczonych wyłącznie z użyciem naturalnych składników cukierni Manufaktura Mojej mamy, zaplanować podróż poślubną z biurem Bliss podróże z Gdańska czy przymierzyć suknie w wyjątkowym stylu, szyte z unikatowych materiałów takich firm jak Dolly’s Dress, Alisa czy Róża Lis. Zaprosiliśmy także kwiaciarnie proponujące naturalne, minimalistyczne podejście do bukietów ślubnych, takie jak Nagietki czy Narcyz. Ponadto na targach będzie można zobaczyć muchy, obrączki, bieliznę i spotkać się z wieloma różnymi fotografami i filmowcami, planerami ślubnymi oraz muzykami zapewniającymi oprawę dźwiękową wesela.

Większość firm, które wystawiają się na Alternatywnych Targach Ślubnych to niewielkie, rodzinne biznesy prowadzone z wyjątkowym oddaniem. Narzeczeni będą mogli w jeden dzień w Sztuce Wyboru zapoznać się z bardzo zróżnicowaną ofertą i zaplanować swój ślub od a do z.

19 marca w godz. 12:00 – 18:00

Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19, Gdańsk

www.sztukawyboru.eu

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/182364128912003/

 

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *