Zmień się na lepsze – z Mrs.Sporty

Myślisz o zmianie swojego stylu życia na zdrowszy? Całkiem słusznie! Ważne jednak, aby nie poprzestać na mglistych planach. Jeśli już nakreślisz cele do osiągnięcia, zaufaj ekspertom, którzy pomogą Ci je zrealizować. Możesz skorzystać z ich pomocy w Mrs.Sporty.

Postaw pierwszy krok

Profesjonalny trening tylko dla zawodowców? Nic podobnego! Najważniejsza jest realizacja własnych założeń. Przecież sama najlepiej wiesz, które zmiany są Ci najbardziej potrzebne. Odchudzanie, fitness, jędrna skóra, a może trening pleców? W Mrs.Sporty nie musisz obawiać się schematów treningowych, których nie będziesz w stanie zrealizować. Po prostu, krok po kroku, staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być. Twój brak doświadczenia nie musi być przeszkodą.

Wystarczy pół godziny

Zróżnicowany trening wszystkich grup mięśni nie musi być wyczerpujący i forsowny. Pod okiem instruktorów z Mrs.Sporty, którzy stosują koncepcje potwierdzone naukowo, możesz trenować dwa lub trzy razy w tygodniu jedynie przez 30 minut. Dzięki temu zachowasz swój ustalony rytm dnia, a zarazem wdrożysz krótkie i efektywne jednostki treningowe. Kiedy odczujesz wymierne korzyści? Szybciej niż się spodziewasz!

Żywienie ma znaczenie

Jak wiadomo, aby osiągnąć założone cele treningowe nie wystarczy jedynie wysiłek fizyczny. Równie ważna jest zbilansowana dieta. Dzięki Mrs.Sporty przekonasz się, że stosowanie głodówek to niepotrzebne i uciążliwe wyrzeczenie. Możesz również zapomnieć o efekcie jo-jo. Trening będzie więc uzupełniony o zdrowe i smaczne menu, dzięki któremu nie tylko pozbędziesz się niechcianych kilogramów, ale i utrzymasz wymarzoną masę ciała.

Zawsze pod kontrolą

Gdy już zaczniemy regularne treningi, bardzo ważna jest profesjonalna opieka trenerska. Dzięki niej utrzymamy założone cykle i wyeliminujemy potencjalne błędy. Wysoce wykwalifikowani trenerzy personalni Mrs.Sporty zadbają o to, abyś osiągnęła jak najwięcej satysfakcji ze zmiany swojego stylu życia. Pomoże Ci w tym również najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń.

Mrs.Sporty Club Gdańsk-Chełm

ul. Chałubińskiego 1a, 80–807 Gdańsk

tel. 531 565 377

e-mail: club784@club.mrssporty.pl

www.mrssporty.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *