CityFit Gdańsk zaprasza!

Przestronny (ponad 2000 mkw), komfortowo zaaranżowany, wyposażony z najlepszy sprzęt oraz czynny 24 h/dobę. Taki właśnie jest nowy klub CityFit, który otwiera się na terenie Olivia Business Centre. Sieć obiecuje również świetną atmosferę i brak długoterminowych umów.

Klub zlokalizowany w Olivia Business Centre (aleja Grunwaldzka 472 D, budynek Olivia Six) zajmuje powierzchnię aż 2210 mkw. Obok rozległej przestrzeni do ćwiczeń indywidualnych (podzielonej na 7 stref aktywności i wyposażonej w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness), znajdziemy tu przestronną salę do grupowych zajęć fitness nagłośnioną sprzętem marki Bose, komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klub stawia również na pełną dostępność: czynny jest 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.

Zapraszamy serdecznie zarówno osoby, które trenują regularnie, jak i wszystkich tych, dla których wizyta u nas będzie pierwszym kontaktem z aktywnością fizyczną od bardzo dawna. Zadbamy o to, abyście poczuli się u nas komfortowo. Zachęcam do przekonania się na własnej skórze, jak sport poprawia nie tylko samopoczucie i wygląd, ale także ogólną jakość życia.” – mówi Mariusz Roguski, manager klubu.

Osoby decydujące się na zakup członkostwa w trakcie przedsprzedaży, za korzystanie z klubu zapłacą jedynie 69 złotych miesięcznie (z gwarancją niezmienności tej ceny przez cały czas korzystania z oferty klubu). Klub nie wymaga długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wakacji). Dodatkowo każdy, kto rozmyśli się i będzie chciał zrezygnować z zakupionego karnetu, ma gwarancję zwrotu pieniędzy.

Lokalizacja: Olivia Business Centre, Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 D, budynek Olivia Six, 1. I 2. piętro.

fot. Piotr Żagiell

http://cityfit.pl/pl/klub/gdansk/

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *