Zestawy klocków dla fanów popularnych filmów. Czy sprawdzą się jako prezent?

lego na prezent

W erze Internetu hobby to nie tylko czytanie książek i uprawianie sportu. Wiele z naszych zainteresowań obraca się wokół popkultury i fikcyjnego kontentu. Wciągamy się w serie filmów i seriali. Najpopularniejsze z nich mają swoich fanów, którzy czekają na kolejne części i kolekcjonują przedmioty związane z ulubioną produkcją. Zbliża się święto twojego znajomego, który jest fanem jakiejś popularnej serii? Co może zaspokoić jego fanowską duszę?

Spersonalizowany prezent – jak połączyć w jeden upominek parę zainteresowań

To często wokół popularnych filmów i premier robi się tak dużo hałasu. Angażują się w to nawet duże koncerny, kina czy popularne firmy produkujące zabawki dla dzieci, za pomocą promowanych i łączonych edycji jeszcze bardziej wprowadzając nas w nowe, wyimaginowane światy. Coraz częściej jedno hobby łączy się z drugim. Fani seriali i układania puzzli z pewnością znajdą oferty ze swoimi ulubionymi postaciami. Tradycyjnie przeznaczone dla dzieci zestawy klocków również uzyskały swoje odzwierciedlenie w bardziej skomplikowanych i kolekcjonerskich wersjach odpowiednich dla dorosłych. Często wypuszczane są na rynek wraz z kontynuacją, tak aby starsi i nowsi fani mogli jeszcze bardziej ekscytować się nadchodzącą produkcją. Szukając podarunku, musimy pamiętać o ulubionych filmach naszych znajomych. Przy okazji dużych premier raczej nie będzie z tym problemu. Jedną z najgłośniejszych i najpopularniejszych kontynuacji ostatnich lat była druga część kultowego filmu Avatar. Na jego kolejną część trzeba było czekać aż trzynaście lat. Nic dziwnego, że razem z jej premierą pojawiło się wiele kolekcjonerskich zestawów. Takie rzeczy pełnią różne funkcje praktyczne i estetyczne. Na rynku możemy znaleźć Lego Avatar, plakaty z postaciami czy specjalne albumy ukazujące trzynastoletnie powstawanie filmu. Seria cieszy się ogromnym gronem wielbicieli. Stała się pewnego rodzaju klasykiem w gatunku filmów bardzo opartych na efektach specjalnych, które potrafią zadziwiać do dziś. Z pewnością prezent związany z tym konkretnym uniwersum zadowoli większość fanów fantastyki i zestawów konstruktorskich. Zestawy klocków mogą być fajnym upominkiem angażującym czas wolny, który z czasem może stać się nawet dodatkiem do mieszkania naszych przyjaciół.

Edycje limitowane prezentów

Duża część kolaboracji firm zabawkowych i nadchodzących premier filmowych czy serialowych to edycje limitowane i kolekcjonerskie. Często stanowią ekskluzywne i eleganckie dodatki oraz wychodzą poza nasze możliwości budżetowe. Co zrobić w takim wypadku? Jeśli wiemy, że nasz znajomy niezwykle ucieszy się z jakiegoś zestawu, warto poruszyć ten temat z innymi osobami i wspólnie złożyć się na konkretną rzecz. Dla niektórych miłośników kolekcjonerskie zestawy popularnych klocków to naprawdę ogromna sprawa. Możemy spróbować zainwestować w kartę podarunkową, która pokrywa przynajmniej jakąś część ceny zestawu. Jeśli jednak nie mamy takich możliwości, z pewnością znajdziemy inne, równie ciekawe podarunki.

Drobne propozycje

Zestawy klocków z mniejszą ilością elementów albo pojedyncze breloczki i figurki to równie dobry pomysł. Powstają też miejsca skupione na produkowaniu specjalnych filmowych dodatków. W swoich ofertach mają odzież czy dekoracje do domu. Jest to z pewnością sposób na wyrażenie swoich upodobań i charakteru. Kto wie, może noszenie koszulki z ulubionym bohaterem pomoże w rozpoczęciu rozmowy z nieznajomym? Dużo łatwiej dyskutuje się o wspólnych zainteresowaniach. Jeśli jednak zależy nam przede wszystkim na wspólnym spędzeniu czasu, możemy zabrać znajomego do kina na maraton ulubionej serii. Albo zorganizować imprezę tematyczną i poprosić wszystkich, żeby przebrali się za postacie z danego uniwersum. Wbrew pozorom bardzo ułatwia nam to sprawę. Jeśli dobrze znamy naszych bliskich i orientujemy się w tym, co ich interesuje, na rynku z pewnością znajdziemy coś dopasowanego do naszego budżetu i okazji.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *