Zbuduj własną niepowtarzalną, jedenastkę na Mundial 2022 w Katarze!

Mundial w katarze 2022 - stwórz własną drużynę!

Mundial w Katarze nadszedł wielkimi krokami. Pierwsze mecze już za nami i choć jest to turniej rozgrywany w nietypowej, zimowej scenerii, to jednak nadal będzie to prawdziwe święto, na które czekaliśmy przez 4 lata. Często kibice prześcigają się w swoich typach dotyczących tego, kto wygra dany turniej, kto będzie wielką gwiazdą, kto zawiedzie, a może i też, która z gwiazd będzie „czarnym koniem” i zaskoczy cały świat? Jeżeli chcielibyście zabawić się w trenera i sprawdzić swoje przewidywania czy dana jedenastka wybiegnie na boisko, to zachęcamy do skorzystania z naszego kreatora, o którym powiemy sobie kilka słów!

Czym jest kreator tworzenia drużyny?

Kreator tworzenia drużyny to narzędzie, które pozwala polskim fanom i nie tylko na stworzenie składu, który będzie wybiegać w kolejnych meczach na murawę. Często podczas rozmów o piłce nożnej zastanawiamy się nad tym, czy wybiegnie ten, czy inny piłkarz i niektórzy potrafią się o to spierać godzinami. Warto zatem wejść na Oszustwo.info, by stworzyć swoją ekipę marzeń, która naszym zdaniem pojawi się na boisku. Co ciekawe, jest to narzędzie, dzięki któremu możemy wybrać skład nie tylko biało-czerwonych, ale również pozostałych drużyn biorących udział na mundialu. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że największe zainteresowanie wzbudza reprezentacja prowadzona przez Czesława Michniewicza, natomiast zapewne w naszym kraju są fani reprezentacji Brazylii, Argentyny, Hiszpanii czy Francji, więc oni również będą mogli stworzyć swoją ekipę.

Narzędzie, jakim jest kreator to forma zabawy, ale można przecież porównywać swoją drużynę z innymi i wręcz zakładać się o to, czy dany piłkarz wybiegnie na boisko czy nie. Kto wie, być może będzie to doskonała okazja do tego, by pokazać swoją „czutkę” i zabawić się na chwilę w trenera i wybrać takie zestawienie, które powinno wybiec na murawę w meczach z Arabią Saudyjską oraz Argentyną. Jest to bardzo łatwe i intuicyjne narzędzie, a co ważne, jest ono darmowe, więc nie trzeba ponosić dodatkowych opłat za to, że możemy posłać do boju drużyny grające na Mistrzostwach Świata w Katarze.

Jakie funkcjonalności posiada kreator tworzenia drużyny?

Tak naprawdę kreator ma wiele zalet, które wynikają z tworzenia drużyny. Przede wszystkim dzięki niemu możemy przeanalizować wszystkie drużyny grające na mundialu pod kątem powołanych piłkarzy. Zatem możemy poznać więcej informacji na temat każdego z nich i tym samym wiedzieć, w którym miejscu boiska powinni być rozlokowani. W kontekście polskiej reprezentacji jest to łatwe, natomiast z innymi kadrami wcale nie musi być tak prosto. 

Wszystkie kadry zostały wiernie przedstawione pod kątem takich cech jak:

  • bilans z kwalifikacji do MŚ w Katarze
  • selekcjoner
  • ranking FIFA
  • ksywka

Każdy piłkarz został dokładnie prześwietlony pod kątem podstawowych informacji na jego temat oraz przynależności klubowej. Dla niektórych może się okazać ciekawostką, że Mateusz Wieteska reprezentuje Clermont Foot czy też Damian Szymański reprezentuje AEK. W dodatku przy nazwisku każdego z piłkarzy jest podana wartość rynkowej, która może być wskazówką przy umieszczeniu danego piłkarza w 11-tce. Ważne jest to, że kreator pozwala na to, by poznać analizę fazy grupowej i dowiedzieć się, kiedy rozgrywane są spotkania. Dzięki temu łatwiej będzie zaplanować sobie plan dnia i dopasować go pod oglądanie meczów.

Poza budową własnej drużyny również należy wspomnieć o tym, że swoją drużynę będziemy mogli udostępnić w social media, więc rywalizacja rzeczywiście może nabrać prawdziwych rumieńców. Udostępnienie jej w mediach społecznościowych tym samym może być zachętą do tego, żeby inni spróbowali swoich sił i wybrali jak najlepszą jedenastkę. Gwarantujmy, że końcu będzie dużo radości przy porównywaniu rezultatów i zobaczymy, czy rzeczywiście nasze przewidywania były poprawne, czy też byliśmy dalecy od wytypowania właściwej drużyny pojawiającej się na murawie.

Przy każdej z drużyn są ciekawe rubryki jak zdobyte gole w reprezentacji czy też top5 zawodników z każdej kadry. Można zatem dowiedzieć się, że wśród najlepszych piłkarzy w Chorwacji są tacy zawodnicy jak: Modrić, Perisić czy Kramarić, a z kolei w kadrze Hiszpanii są to: Morata, Alba czy Ferran Torres. Sporą ciekawostką może być kategoria „punkty FIFA”, które są ukłonem dla fanów tej już kultowej gry. Przykładem tego zatem niech będzie 91 punktów przyznanych Robertowi Lewandowskiemu, 86 Wojciechowi Szczęsnemu czy 83 Piotrowi Zielińskiemu. Dzięki temu o wiele łatwiej może być dopasować swoją drużynę idąc kluczem siły wg najlepszej gry piłkarskiej.

Dla kogo jest kreator tworzenia jedenastki na Mundial w Katarze?

Kreator tworzenia swojej drużyny jest przeznaczony dla wszystkich. Chociaż panowie interesują się piłką częściej niż kobiety, to jednak z raportu CBOS sprzed 4 lat wyraźnie można zobaczyć, że wzrost mundialem wykazują przede wszystkim kobiety. Tak więc, jeżeli panie chcą spróbować swoich sił w kreatorze, to jak najbardziej zapraszamy! To narzędzie nie tylko dla wielkich fanów, którzy cały czas śledzą wszelkie rozgrywki, transfery oraz aktualności dotyczące klubów, ale również dla tych, którzy kibicują swojej ukochanej drużynie tylko podczas wielkich imprez.

Wspomnieliśmy o tym, że kobiety coraz częściej interesują się futbolem. Nic w tym dziwnego, ponieważ panie grają w piłkę coraz lepiej i często mają więcej zaciętości niż panowie. Jej popularność wśród kobiet jest widoczna szczególnie w krajach, które odnoszą sukcesy, o czym można dowiedzieć się więcej poprzez lekturę naszego artykułu właśnie na temat popularności piłki nożnej wśród kobiet. Wracając jednak do naszego kreatora, to może być to narzędzie, z którego będą korzystać osoby młode, ale i starsze. Kreator jest prosty w obsłudze, więc nie trzeba mieć wielkich umiejętności, żeby ustawić swoją drużynę, która naszym zdaniem powinna wybiec na murawę w kolejnych spotkaniach.

Z kreatora można skorzystać również za pomocą smartfona i będzie to równie proste. To spora zaleta, a prostota obsługi kreatora sprawi, że swoją drużynę ustawimy za pomocą kilku kliknięć. Mamy nadzieję, że zdecydujecie się na to, by ułożyć taką drużynę, która będzie realna i później pokazywać wasze przewidywania w mediach społecznościowych i tym samym pokażecie, że żyjecie tym wielkim turniejem. Jesteśmy przekonani, że przy okazji rywalizacji z bliskimi nie zabraknie również dużo radości i uśmiechu, bo na samym końcu to jest najważniejsze.

5/5 - (1 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *