ZAWSZE PIER(w)SI

Po raz drugi w Gdyni i po raz pierwszy dla zdrowych piersi! ZAWSZE PIER(w)SI to biegowa impreza dedykowana wszystkim paniom bez względu na wiek, która promuje profilaktykę przeciwko nowotworom. 30 kwietnia bulwar nadmorski w samo południe zapełni się biegnącymi paniami. Będzie ich kilkaset!

Biegi kobiet „Kobieta w biegu” to cieszące się zainteresowaniem zawody, które dotychczas miały swoja odsłonę w 4 miastach Polski, w Świdnicy, we Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni. Akcje wspiera Gdyński Ośrodek Sportu i dzięki czemu w dużej mierze bieg ponownie zawita nad Bałtyk.

TRASA

Panie przebiegną 5 km odcinek (2 pętle), który nawet dla początkujących, nie powinien stanowić problemu. Start i meta na wysokości restauracji Barracuda.

Ten bieg daje pretekst aby zacząć biegać, daje mnóstwo energii, motywacji i pokazuje, że w grupie siła! Ponadto nasze przesłanie jest także ściśle związane ze zdrowiem kobiet co ma dla nas podwójnie ważne znaczenie – tłumaczy Marzena Michalec, organizatorka wydarzenia.

PAKIET STARTOWY:

Zawodniczki w ramach pakietu startowego otrzymają mnóstwo niespodzianek, który przewyższają znacznie kwotę wpisowego:

  • błękitną koszulkę techniczną z napisem: ZAWSZE PIER(w)SI,
  • e-book – poradnik „Co robić jak wykryję u siebie guza w piersi?”,
  • pełnowartościowy kosmetyk od SHEFOOT,
  • baton energetyczny,
  • medal,
  • wodę mineralną STAROPOLANKA.

WPISOWE

Koszt pakietu startowego to 45 zł. Bieżące informacje dotyczące biegu oraz garść motywacji można znaleźć także na facebook’u: Bieg kobiet w Gdyni oraz Kobieta w biegu.

64_kwb w Gdyni_fb_3 bkgdynia030 bkgdynia033

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *