Zasiąść za kierownicą legendarnego Porsche…

Porsche to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych na świecie. Legendarna moc silników niemieckiego producenta, komfort i niezawodność – to wszystko sprawia, że cieszy się ona uznaniem nawet wśród osób, które na co dzień nie są fanatykami motoryzacji. A co powiedzieć o fanatykach? Dla nich Porsche to prawdziwa ikona prestiżu na drodze.

Marzenie do spełnienia

Dla fanów „czterech kółek” już sama możliwość krótkiej przejażdżki wybranym modelem Porsche jawi się jako marzenie. A gdyby móc wypróbować walory 10 aut tego legendarnego producenta podczas jednego dnia, w trakcie 200-kilometrowej trasy? To już wydaje się niemal nierealne. Okazuje się jednak, że jest to marzenie do spełnienia.

Porsche Centrum Sopot organizuje w dniach 27 i 28 czerwca br. (godz. 10.00–17.00) Porsche Road Tour. To impreza, której celem jest zaprezentowanie samochodów w zróżnicowanych warunkach drogowych. Dobór aut testowych pozwala na poznanie rewelacyjnych osiągów tych wozów oraz ich prowadzenia. Start i metę przewidziano przy salonie Porsche w Sopocie (al. Niepodległości 956). Kawalkada 10 samochodów Porsche w ciągu kilku godzin pokona około 200 km kaszubskich tras, z przerwą na obiad w Restauracji Krokowa. Na trasie przewidziano pięć przystanków, podczas których kierowcy będą mogli się przesiąść do kolejnego modelu.
Porsche Road Tour to znakomita sposobność do zaznajomienia się aż z 10 różnymi autami legendarnej marki. To również świetny pomysł na prezent, który z pewnością doceni każdy miłośnik motoryzacji.

Życiowe rekordy za kierownicą Porsche

Adrenalina, prawdziwe emocje i Porsche – to połączenie niepowtarzalne, dla którego warto poświęcić naprawdę wiele. Impreza Porsche Driving Experience w Kamieniu Śląskim jest przeznaczona dla miłośników marki, którzy pragną osobiście się przekonać o jej wartości w praktyce. Wydarzenie odbędzie się w dniach 29–30 sierpnia br. na wyjątkowym obiekcie – jedynym torze w Polsce, który spełnia normy Porsche. W dwóch turnusach będą mogły wziąć udział zarówno osoby, które wcześniej nie miały styczności z marką, jak i aktualni użytkownicy legendarnych wozów.

Tor, na którym odbędzie się impreza, to nowy obiekt w Kamieniu Śląskim – Silesia Ring. Ponad 3,6 km nowego asfaltu, siedem różnych konfiguracji toru, najlepsi instruktorzy, a przede wszystkim Porsche – na tej imprezie nie powinno zabraknąć żadnego miłośnika motoryzacji! W ciągu jednego dnia treningu uczestnicy będą mogli spróbować swoich umiejętności podczas jazdy na torze, prób przyspieszania, slalomu, jazdy terenowej czy hamowania. Na pewno nie zabraknie zapierających tchu w piersi emocji, które towarzyszą uwolnieniu pełnego potencjału Porsche.

***

Koszt uczestnictwa w czerwcowym Porsche Road Tour w Sopocie wynosi 1000 zł brutto/os., natomiast w Porsche Driving Experience – 1000 euro netto (początkujący) i 1850 euro netto (kierowcy Porsche). Cena zawiera wszystkie koszty, które obejmują atrakcje (nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, tor itp.)

Specjalnie dla czytelników Magazynu „Mademoiselle” na hasło: MADPORSCHE organizatorzy przygotowali zniżkę 10% na wyżej wymienione wydarzenia. Zachęcamy do skorzystania z oferty: Karolina Łukaszewska tel. 790-396-009 bądź mail: karolina.lukaszewska@lellek.com.pl!

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *