Zaprojektuj swoją wymarzoną torebkę podczas Dnia Otwartego Mana Mana

Znana trójmiejska marka Mana Mana w wyjątkowy sposób świętować będzie swoje 5. urodziny połączone z otwarciem pierwszego stacjonarnego butiku. W ostatnią sobotę maja w Gdyni odbędzie się Open Mana, czyli pełen atrakcji, promocji i smacznego jedzenia Dzień Otwarty.

Mana Mana to marka torebek i akcesoriów uwielbianych nie tylko przez mieszkanki Trójmiasta, ale także całej Polski. 5 lat temu w Starogardzie Gdańskim stworzyła ją Marcelina Rozmus-Prinz. Obecnie pracownia Mana Mana znajduje się w Gdyni przy ulicy 3 Maja 20, w tak zwanym zagłębiu rzemiosła gdyńskiego. To właśnie tam, pod tym samym adresem, niedawno otwarty został pierwszy stacjonarny butik marki, w którym można nie tylko obejrzeć i kupić produkty Mana Mana, ale także samodzielnie je zaprojektować.

– Naszym wyróżnikiem od początku działania była możliwość personalizacji torebek – mówi Marcelina Rozmus-Prinz. – Dotąd stworzenie indywidualnego projektu możliwe było tylko poprzez sklep on-line. Teraz na podstawie wzorników tkanin dostępnych w naszym salonie, zrobić to można także osobiście. Wystarczy przyjść do nas i po prostu zabawić się w projektanta.

Szansa stworzenia indywidualnego projektu dostępna będzie również podczas Open Mana, czyli Dnia Otwartego organizowanego przez markę w sobotę, 27 maja. Podczas warsztatów (start o godz. 11; nie obowiązują wcześniejsze zapisy, jednak liczba miejsc jest ograniczona) uczestnicy samodzielnie zaprojektują i uszyją swoją wymarzoną nerkę, czyli niewielką torebkę noszoną na biodrach.

To jednak nie koniec atrakcji. Na czas Open Mana pracownia marki oraz przynależące do niej podwórko zamienią się w kolorowe, ozdobione girlandami, świecami i kwiatami miejsce, w którym czas na kilka godzin się zatrzyma. Podczas wielkiego pikniku z okazji 5. urodzin marki, będącego także okazją do świętowania otwarcia pierwszego stacjonarnego butiku, przewidziano moc atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Będzie więc zwiedzanie pracowni, promocje, loteria wizytówkowa, słodki poczęstunek, a dla najmłodszych gry i zabawy z animatorką.

Dzień Otwarty Mana Mana odbędzie się w ramach festiwalu Open House Gdynia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegóły dotyczące Open Mana znaleźć można na fanpage’u marki: facebook.com//ManaManaBags

Open Mana 2, czyli Dzień Otwarty pracowni Mana Mana, 27 maja (sobota), godz. 11.00 – 16.00, ul. 3 Maja 20 w Gdyni.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *