Konwent Księgowych: Akademia Księgowości z okazji Dnia Księgowego!

Historia Księgowości sięga XIV w. kiedy to pojawiła się pierwsza księga kupiecka, pozwalająca kupcowi na zorientowanie się w stanie prowadzonych rozrachunków z kontrahentami. W związku z tak długa historia i tradycją tego dnia 9 czerwca każdego roku obchodzony jest Dzień Księgowości. Co roku tego dnia w firmie 2+1 Biuro Rachunkowe świętujemy i zrywamy stereotypy związanie z zawodem księgowego.

W tym roku chcemy ten dzień świętować wspólnie z innymi księgowymi. Chcemy zbudować społeczność księgowych i stworzyć rewelacyjny event. Intensywnie pracujemy nad Pierwszym Konwentem Księgowych: Akademia Księgowości.

Chcemy żeby to wydarzenie było wyjątkowe i inspirujące dla właścicieli biur rachunkowych, księgowych, absolwentów i studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z księgowości.

Akademia Księgowości łączy różne zagadnienia, które zmienią  podejście do zawodu księgowego. Łączenie i rozwijanie kompetencji twardych i miękkich potrafi przynieść wymierne korzyści.

Akademia Księgowości to wydarzenie podczas, którego można zdobyć nową wiedzę, rozwinąć swoje kompetencje by wykorzystać swój potencjał, zmienić swoje podejście do zawodu księgowego, dowiedzieć się, w którym kierunku można rozwinąć swoją karierę w księgowości oraz nawiązać nowe kontakty z ludźmi z pasją.

Dołączcie do nas i spotkajmy się w Trójmieście na Pierwszym Konwent Księgowych w Polsce. Czekają na Was liczne atrakcje, wyjątkowe spotkania wśród ludzi z pasją.

Akademia Księgowości

www.akademiaksiegowosci.com

9 czerwca 2017, godz. 8-16

Olivia Sky Club,

ul. Grunwaldzka 472, Olivia Tower,

80-309 Gdańsk

Dostępne bilety są na stronie:

www.akademiaksiegowosci.com/kup-bilet/

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *