Wyróżnij się z tłumu

Jak wyglądać wyjątkowo, ale przy tym wciąż elegancko i z klasą?

Najlepszym rozwiązaniem może okazać się płaszcz camelowy, który łączy w sobie nie wychodzący z mody, żywy i piękny color oraz szyk, jakiego dodaje każdej kobiecie dobrze dobrany płaszcz. Camel to rodzaj brązu, który swoją barwą nie tylko wyróżni jego posiadaczkę z tłumu, ale również podkreśli jej niezależność i pewność siebie. Bowiem brąz od dawien dawna jest kojarzony z elegancją i wyższymi stanami społecznymi, a w wydaniu camelowym staje się odważniejszą, modniejszą wersją klasyka. Dodajmy do tego wdzięk, jakiego nadaje paniom dobrze dobrany krój płaszcza, a otrzymamy gotowy przepis na sukces.

Jeden kolor, multum możliwości

Płaszcz camelowy jest dostępny w wielu wydaniach, a każde z nich romansuje z modnym brązem na swój wyjątkowy, atrakcyjny sposób. Szeroki wachlarz możliwości, dotyczący gatunków i krojów płaszczy pozwala każdej kobiecie dobrać odpowiedni nie tylko na daną porę roku, ale również na konkretną okazję: bardziej casualową lub wymagającą pełnej elegancji. To, co łączy każdy z tych płaszczy, to prezencja – żadna ubrana w niego pani nie będzie miała problemu z wywarciem wrażenia na bliskich, swoim partnerze czy kolegach i koleżankach z pracy.

Płaszcze dwurzędowe

Swoją nazwę biorą od dwóch rzędów guzików, na które są zapinane. Są to najbardziej klasyczne kroje płaszczy i sprawdzą się w każdej sytuacji wymagającej eleganckiego wyglądu. Możliwość przebierania w co najmniej kilku krojach daje opcję dopasowania wymarzonego płaszcza do każdego rodzaju sylwetki.

Płaszcze pudełkowe

Moda na płaszcze pudełkowe pochodzi jeszcze z lat 60. Jednak dzisiaj wracają do łask i podbijają serca wielu pań z powodu wygody i możliwości zatuszowania niedoskonałości sylwetki dzięki dosyć szerokiemu krojowi. Płaszcz camelowy pudełkowy bierze swą nazwę od wyglądu, który nieco przypomina trapez.

Płaszcze żakietowe

Jak sama nazwa wskazuje, są to krótsze wersje płaszczy. Dzięki temu pozwalają podkreślić takie atuty figury jak np. zgrabne nogi. Mogą pełnić rolę okrycia wierzchniego zarówno w casualowych spotkaniach, jak i tych wymagających większego szyku.

Płaszcze z paskiem

Wyglądem przypominają nieco szlafrok, ale dzięki temu pozwalają mocno podkreślić zgrabną sylwetkę. Wszystko za sprawą paska wiązanego w talii, od którego ten model bierze swą nazwę. Płaszcz camelowy z paskiem może przybierać różną formę – z guzikami lub bez.

Płaszcze przejściowe i ocieplane

Każdy z wyżej wymienionych modeli może dodatkowo dzielić się ze względu na to, na jaką pogodę się przyda. I tak na zimniejsze dni, a nawet na zimę, będziemy mogli wybrać płaszcz z dodatkowym ociepleniem, a na wiosnę i jesień postawić na płaszcz przejściowy, lekki i niezobowiązujący.

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *