Wybory Miss Północy

Miss Północy to nowa inicjatywa mająca na celu przywrócić prestiż konkursom piękności i wyłonić najpiękniejszą kobietę regionu Pomorza, Kujaw, Warmii i Mazur.

W trakcie 4 castingów w Gdańsku, Olsztynie, Mławie oraz Bydgoszczy przed organizatorami i Jury zaprezentowało się ponad 200 kandydatek, z których 16 wystąpi podczas gali finałowej w Sopocie.

Uczestniczki zaprezentują się w 4 odsłonach. Pierwsza chorografia utrzymana będzie w charakterze burleski, następnie dziewczyny wystąpią w strojach sportowy oraz modnych stylizacjach polskich projektantów przygotowanych przez sklep Π-ba. Prezentacja finałowa połączona zostanie z pokazem specjalnym kreacji wieczorowych 2016/17 Michał Starost x Zatoka Sztuki.

W programie dużo dobrej muzyki na żywo. Zagra trójmiejski zespół Foozya (złożony z pięciorga niesamowitych absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku z wokalistką Tatianą Vaitovich), zaśpiewa niebanalna Justyna Jasiulewicz, absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego przy teatrze muzycznym w Gdyni.

Główną atrakcją będzie oczywiście wybór Miss. Widzowie uzyskają realny wpływ na decyzję, nie tylko wręczą tytuł Miss Publiczności, ale ich głos będzie miał także wpływ na werdykt Jurorów. Zwyciężczyni zostanie ukoronowana przez I i II vice Miss World Poland i będzie reprezentować północ Polski na konkursie ogólnopolskim w 2017 roku.

Działalność Miss to także działalność dobroczynna. W trakcie gali będzie szansa pomóc potrzebującym. Fundacja Święty Pankracy przeprowadzi zbiórkę na pomoc sopockiej rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej.

Zapraszamy 25 listopada o godzinie 20:00 do Sali Koncernowej Polskiej Filharmonii Kameralnej na terenie Opery Leśnej w Sopocie. Po gali finałowej nową Miss będzie można spotkać w trakcie imprezy w klubie TAN na „monciaku”.

Dzień wcześniej od 19:00 w restauracji Nowy Świat odbędzie się bankiet z kandydatkami. W eleganckich wnętrzach można będzie poznać wszystkie dziewczyny, dobrze zjeść oraz przede wszystkim wspomóc biedną rodzinę z Sopotu – finalistki włączyły się w akcję charytatywną i zbierają datki dla potrzebujących.

Wejściówki na galę (od 25zł):

http://misspolnocy.evenea.pl

Rezerwacje stolika na bankiet (100 zł/os):

58 342 88 88

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *