Walentynkowa zabawa w Parku Handlowym Matarnia

Z okazji Walentynek Park Handlowy Matarnia przygotował dla swoich klientów atrakcję – fotobudkę z możliwością stworzenia unikalnego gifa. Stanowisko będzie całkowicie bezpłatne i dostępne aż cztery dni.

Walentynki to idealny moment, aby nie tylko obdarować ukochaną osobę wyjątkowym prezentem czy zaprosić na romantyczną kolację. To również powód, aby dobrze się bawić. Na przykład w fotobudce. Jednak błyskawicznie wydrukowane zdjęcia to dziś nie wszystko.

W dniach 11-14 lutego, goście Parku Handlowego Matarnia – pary, znajomi, rodzina – poza zabraniem pamiątkowego zdjęcia, będą mogli stworzyć zabawnego bądź pełnego miłości gifa i podzielić się nim w swoich mediach społecznościowych.

Nasze centrum to nie tylko miejsce zakupów. Staramy się również dostarczać naszym klientom różnych, tematycznych atrakcji – mówi Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Fotobudka oraz generator gifów to współczesna, ciekawa propozycja na dobrą zabawę oraz możliwość zachowania radosnych chwil na dłużej.

Atrakcja pojawi się przy strefie restauracyjnej centrum. Dostępna będzie bezpłatnie 11 i 12 lutego w godzinach 12.00-20.00, a 13 i 14 lutego w godzinach 12.00-18.00.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *