II KONGRES ROZWOJU- STAŃ NA SZCZYCIE SWOJEGO POTENCJAŁU

Stań na szczycie swojego potencjału!
To, że w coś nie wierzysz, nie oznacza, że temu nie podlegasz –  tym przekazem rozpocznie się organizowany w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii kwietniowy Kongres Rozwoju Kobiet i Mężczyzn.
26 kwietnia kobiety z całej Polski zmierzą się z własnymi ograniczeniami. 27 kwietnia przed takim samym wyzwaniem staną mężczyźni. Jak tłumaczą organizatorzy: podlegamy tym samym mechanizmom, ale to hierarchia naszej natury – zróżnicowana instynktownie i popędowo struktura energetyczna – określa rodzące się w nas reakcje.
Nowa era – intuicji

„Wchodzimy w nową erę ewolucji człowieka, Erę Intuicji” – mówi Anna Długołęcka, organizatorka Kongresu. „Człowiek jest genialnie stworzonym systemem samoregulacji i kreacji – jedynym powodem, dla którego nie korzysta z dostępnych mu umiejętności, jest postrzeganie świata pięcioma zmysłami i bezwarunkowe zaufanie umysłowi. Ta droga rozwoju jest już przebrzmiała i przechodzimy jako ludzkość proces transformacji” – dodaje.

Uświadomienie wiedzy i narzędzi
Panelowa formuła Kongresu jest zaproszeniem uczestników do przeżycia intuicyjnie uświadamianej wiedzy.  „Trzymanie się starych struktur to trwanie w  fazie walki i rywalizacji, podpartej lękiem o przetrwanie  – bo to nie sytuacja jako taka rodzi frustrację, a nieumiejętność zidentyfikowania procesów i mechanizmów, którym podlegamy” – wyjaśnia Anna Długołęcka.
Kongres adresowany jest do wszystkich – bez względu na wiek, wykształcenie czy przynależność polityczną. Jak podkreślają organizatorzy: rozwój to nie etykieta – to świadomy wybór
Celem Kongresu Rozwoju Świadomości jest udostępnienie wiedzy dającej możliwość przejścia przez proces transformacji – z funkcjonowania opartego o lęk na poziom zaufania i czerpania z ogromnego wewnętrznego potencjału, którego narzędziem jest intuicja, a zasobem struktura energetyczna podświadomości.
Udział w Kongresie jest bezpłatny. Rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: http://annadlugolecka.pl/dir/kongres-rozwoju/
lub droga mailową:  justyna.krupa@absolutdimension.com
Zgłoszenia przyjmowane są do 24 kwietnia 2018. Liczba miejsc ograniczona.

PROGRAM KONGRESU:
26 kwietnia „Absolutna Kobieta” godz. 9.30 – 16.00

Anna Długołęcka „Obnażenie – wstyd czy wolność?”
Anna Polcyn-Radomska  „Jak zaprogramowano Cię w dzieciństwie?”
dr Zuzanna Rahali “Wyzwolić kobiecość: odzyskaj swój fundament”
Bożena Katarzyna Stasiak „Jak uzyskać swoją wolność finansową nie będąc milionerem”
dr Anna Masłoń-Oracz „Twoja samorealizacja jest Twoim
obowiązkiem spełnionego życia”
Joanna Hetman-Krajewska  „Rozpoznaj kiedy rozwód, a kiedy ucieczka, czyli jak nie dać się owładnąć frustracji w związku”
Agata Izdebska „Buduj konstruktywnie – 5 języków miłości”
Kamila Gutowski „Realizacja w biznesie wolna od poczucia winy”
Magdalena Radecka „Jak Twoja myśl wpływa na całe Twoje życie”
Agata Katarzyna Kowalczyk „Przemów swoim głosem – dlaczego dopiero to daje siłę?”
Barbara Baczkura „Moc kobiety i świadoma za nią odpowiedzialność”

27   kwietnia „Absolutny Mężczyzna” godz. 9.30 – 16.00     

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *