W tym roku prezenty pod choinkę to pestka z malowaniem po numerach

Myślisz już o tegorocznych prezentach? Jeśli chcesz wywołać emocje, wzbudzić ciekawość, a jednocześnie podarować oryginalną czynność, postaw na malowanie po numerach. Co to takiego, jakie przynosi możliwości i co pokochają w nim Twoi bliscy?

Malowanie po numerach to świetna zabawa

Malowanie po numerach przynosi wspaniałe efekty artystyczne nawet początkującym malarzom. Najbardziej przypomina ono kolorowanki dla dzieci, jednak unosi je na zupełnie inny poziom. Na początku mamy płótno, na którym nadrukowany jest wcześniej narysowany motyw podzielony cienkimi liniami na mnóstwo pól oznaczonych cyframi. Zabawa polega na stopniowym kolorowaniu tych pól kolorami o tych samych numerach. Wystarczy trochę czasu i wytrwałości, a efektem jest dzieło sztuki, którego nie powstydziłby się żaden zawodowy malarz!

Malowanie po numerach z własnego zdjęcia

System malowania liczb to uspokajające zajęcie, które Cię wciągnie i nie pozwoli Ci odejść. Oprócz kilkudziesięciu motywów do wyboru możesz również zamówić obraz do malowania po numerach według własnego szablonu. To może być ulubione zdjęcie, które pragniesz mieć nieustannie na widoku. To także idealny typ obrazu, który możesz podarować swoim bliskim!

Dzieciom wygodniej jest wybrać prostsze motywy dla początkujących o mniejszych rozmiarach, które nie są tak pracochłonne. Malowanie po numerach dla dorosłych daje nieograniczone możliwości – od kolorowania bardziej skomplikowanych gotowych motywów, przez szablony tworzone według własnego zdjęcia, po malowanie największych płócien na solidnych sztalugach malarskich.

Dlaczego malowanie po numerach to idealny prezent?

Prezenty z pomysłem zawsze są trafione, a liczy się także czas i poświęcenie włożone w wykonanie podarunku. Dlatego malowanie po numerach to doskonały sposób na podarowanie bliskim idealnego prezentu na ślub, urodziny, ale także właśnie na Boże Narodzenie. Jeśli podarujesz swoim bliskim gotowy obraz, z pewnością docenią długie godziny spędzone na malowaniu z myślą o nich.

Prezentem pod choinką więc może być szablon na płótnie do pomalowania lub gotowy obraz! Radość obdarowanej osoby wzbudzi w ten czy inny sposób. W pierwszym przypadku podarujesz zabawę i relaks na długie zimowe wieczory, w drugim wzbudzisz emocje i radość z efektu końcowego.

Jak zdobyć akcesoria do malowania według numerów?

Rozpoczęcie malowania po numerach to nic trudnego. Nie musisz kupować osobno farb, płócien i pędzli. Wszystko możesz łatwo i szybko zamówić online, w kompletnym zestawie. Jeśli chcesz podarować motyw do pomalowania po numerach według własnego zdjęcia, pamiętaj, że zamówienie może potrwać dłużej niż w przypadku gotowych motywów, więc spróbuj złożyć zamówienie z lekkim wyprzedzeniem.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz gotowy motyw, czy własny szablon, polecamy wybór wariantu naciągnięcia płótna na drewnianym blejtramie, co nie tylko maksymalnie ułatwi namalowanie obrazu, ale także pozwoli Ci po skończeniu gotowy obraz bezpośrednio zawiesić na ścianie.

Malowanie po numerach to świetna zabawa dla całej rodziny, która przynosi wiele radości. Podaruj na święta zabawę, odprężenie od stresu i poprawę koncentracji przez kreatywne chwile!

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *