W salonie fryzjerskim musi być wygodnie

fot. Meble Fryzjerskie Perfect Studio Prusice

Klientki salonów fryzjerskich nie odwiedzają ich jedynie po to by zadbać o swoje włosy. Jest to miejsce relaksu, pozytywnego „ładowania bateri”, a nieraz także lektury naszego magazynu. Nic więc dziwnego, że na wybór odpowiedniego miejsca, w którym ktoś zaopiekuje się ich fryzurą, wybierają miejsca estetyczne i komfortowe.

– Zaopatrujące się u nas salony fryzjerskie zwracają uwagę na jakość wykonania myjni, konsolet, a także foteli i kanap do poczekalni, a co za tym idzie na komfort użytkowników – mówi Piotr Kaczałko z firmy Perfect Studio, hurtowni zajmującej się wyposażeniem salonów fryzjerskich i kosmetycznych. – Nadal jednak dominują zamówienia, w których znaczenie ma szybka realizacja. Oczywiście oferta mebli, które jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 48 godzin jest szeroka, a część właścicieli ma odpowiednio wcześniej przygotowany przez dekoratora wnętrz projekt i po prostu nie chce by stojące pod ścianą meble przeszkadzały w remoncie.

fot. Meble Fryzjerskie Perfect Studio Prusice

fot. Meble Fryzjerskie Perfect Studio Prusice

Perfect Studio wyposażyło do tej pory setki salonów fryzjerskich i kosmetycznych, w tym także kilka trójmiejskich. Asortyment firmy zyskuje także rosnące uznanie zagranicą, co szczególnie cieszy ze względu na fakt, że w jej ofercie znaleźć można meble najlepszych polskich producentów, w tym między innymi marki Ayala. Okazuje się, że specjalistyczna oferta meblarska skierowana do branży fryzjerskiej i kosmetycznej coraz częściej daje znakomite pole do popisu dla polskich producentów i dystrybutorów.

– Największym zainteresowaniem wśród naszych rodzimych klientów cieszą się oryginalne, nowoczesne wzory mebli. Poszczególne modele dostarczamy jednak w bardzo zróżnicowanej kolorystyce, którą klienci dopasowują najczęściej do wnętrza konkretnego salonu – podkreśla Piotr Kaczałko. – Zwracamy także uwagę na odpowiednio wykonane podzespoły, a niektóre z nich importowane są z Włoch jak na przykład armatura lub misy w myjniach.

Wśród mebli mniej typowych występujących w ofercie Perfect Studio uwagę zwraca linia utrzymana w stylu vintage. Wyjątkowe modele wykonanych z drewna foteli prezentują królewski styl i elegancję. Wyposażenie salonu fryzjerskiego w tym stylu z pewnością pozwala klientkom poczuć się przez chwilę iście po królewsku.

Sprzedawane przez Perfect Studio produkty nabyć można za pośrednictwem sklepu internetowego oraz stacjonarnie w Prusicach koło Wrocławia.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Perfect Studio:


Perfect Studio – firma specjalizuje się w sprzedaży kompleksowego wyposażenia salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych.W jej ofercie znaleźć można meble fryzjerskie, kosmetyczne, sprzęt elektryczny najwyższej jakości, największych polskich i zagranicznych marek. Oficjalny dystrybutor marki Ayala.


 

Oceń ten artykuł

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *