Tabletki na odchudzanie poznaj zalety REDOX HARDCORE

Jeśli chodzi o suplementy i odżywki odchudzające, Redox Hardcore od SFD zdecydowanie wyróżnia się na plus. Jakie są jego największe zalety? Poznaj je i przekonaj się, że Redox Hardcore to strzał w dziesiątkę w przypadku osób, którym zależy na zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Opatentowana formuła

Podstawowym składnikiem Redox jest Capsimax – opatentowana, wyjątkowa formuła bazująca na ekstrakcie z papryczki rocznej. To właśnie ona odpowiada za termogeniczne działanie suplementu oferowanego przez sklep SFD. Polega ono na podwyższeniu temperatury organizmu, w rezultacie czego zużywa on więcej energii, a co za tym idzie – spala więcej kalorii.

Sprawdzony, bogaty skład

Formuła Capsimax to ważny, ale oczywiście nie jedyny składnik o sprawdzonym działaniu, który zawiera Redox Hardcore. Tego rodzaju odżywki mają w składzie różne ekstrakty – w przypadku Redox Hardcore mówimy o ekstraktach z:

  • owoców tamaryndowca malabarskiego garcinia cambogia,
  • kwiatu szafranu crocus sativus,
  • kory cynamonowca chińskiego cinnamomum cassia,
  • korzenia pokrzywy indyjskiej coleus forskohlii,
  • żeńszenia właściwego panax ginseng,
  • liści ostrokrzewu paragwajskiego ilex paraguariensis,
  • korzenia różeńca górskiego rhodiola rosea,
  • imbiru zinfiber officinale.

Wszystkie składniki mają odchudzające i korzystne dla organizmu właściwości, wzajemnie się uzupełniając i wspólnie tworząc suplement oferowany przez SFD, który wyróżnia się wysoką skutecznością.

Skuteczność

Jeżeli chcesz się odchudzić, zależy Ci oczywiście na oczekiwanym wsparciu, jakie powinny dawać odżywki i suplementy. W przypadku Redox Hardcore masz pewność, że znajduje się ono na możliwie wysokim poziomie i z powodzeniem pomoże Ci w pozbyciu się zbędnych kilogramów. To zasługa doskonale dobranego składu, który w naturalny sposób, bez niekorzystnych skutków ubocznych, gwarantuje wielokierunkowe działanie suplementu. Mianowicie powoduje on jednocześnie przyspieszenie metabolizmu, zwiększenie termogenezy i redukcję łaknienia. Takie połączenie daje gwarancję efektywnego wsparcia w rozsądnym i odpowiedzialnym odchudzaniu.

Dawka energii

Osoby odchudzające się często narzekają na brak energii. Obcięcie kalorii w diecie powoduje, że zapasy energii się zmniejszają i zaczyna nie wystarczać sił na cały, aktywny dzień, nie mówiąc już o pełnym wigoru uprawianiu sportu. Właśnie dlatego najlepsze odżywki i suplementy odchudzające, do których zalicza się Redox Hardcore, wzbogacone są kofeiną oraz innymi składnikami, które pobudzają myślenie, odświeżają umysł i uspokajają emocje.

Wsparcie trenera i dietetyka

Inne odżywki i suplementy tym różnią się od Redox Hardcore, że produkt od SFD oprócz samych tabletek zawiera również darmowe plany treningowe i żywieniowe, które ułatwiają ułożenie odpowiedniej diety i trzymanie się jej. Dodatkowo w razie jakichkolwiek problemów z realizacją założonych celów Redox Hardcore umożliwia indywidualną konsultację ze specjalistami od odżywiania i treningu.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *