SHOW YOUR GLOW – PATENT NA WIOSENNE METAMORFOZY W CENTRUM RIVIERA

RIVIERA METAMORFOZY dodatkowe 1200x800 px

Centrum Riviera w Gdyni zaprasza na niezwykłe wydarzenie – SHOW YOUR GLOW! Już w sobotę, 6 kwietnia w godzinach od 11 do 19, w Centrum znaleźć będzie można strefę mody i urody, w której najemcy zaoferują klientom i klientkom darmowe usługi i porady. Dodatkowo na scenie pojawią się goście specjalni – między innymi Atelier Smaku, czyli Jola Słoma oraz Mirosław Trymbulak, Monika Laskowska Rosa, znana jako Panna Poranna. Goście dyskutować będą między innymi o zdrowym żywieniu, wpływie aranżacji wnętrz na nasze samopoczucie oraz wprowadzą klientów w świat ręcznie robionych kosmetyków. Na uczestników wydarzenia czekają liczne konkursy z nagrodami, a także pokaz live cooking oraz warsztaty z tworzenia własnych kosmetyków. Pełny program wydarzenia znaleźć można na stronie www.centrumriviera.pl oraz na profilu centrum na Facebooku.

Podczas wydarzenia SHOW YOUR GLOW na scenie modelki zaprezentują najmodniejsze stylizacje z produktów pochodzących ze sklepów znajdujących się w Centrum Riviera. Opowie o nich Joanna Jasińska – Klamrowska – pochodząca z Trójmiasta, doświadczona i wykształcona doradczyni z zakresu mody.

NOWA USŁUGA W CENTRUM RIVIERA – ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Joanna Jasińska – Klamrowska już od połowy kwietnia świadczyć będzie w centrum Riviera usługi doradcze. Usługa doradztwa stylistki podczas zakupów będzie bezpłatna, dostępna w każdy wtorek od godziny 10:00. Zapisy na usługę przyjmowane będą bezpośrednio w punkcie informacyjnym w Centrum Riviera oraz telefonicznie pod numerem +48 58 779 07 10.

NOWY JĘZYK KOMUNIKACJI WIZUALNEJ

Wydarzenie SHOW YOUR GLOW towarzyszy wprowadzeniu nowej graficznej linii komunikacji Centrum Riviera. Nowe grafiki, które Centrum wykorzystuje do promocji organizowanych wydarzeń oraz informowania klientów na temat tego, co dzieje się w Rivierze, są kolorowe, dynamiczne, i odwołują się do modernistycznego dziedzictwa Gdyni.

5/5 - (2 głosów)

Polecane:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *