Sex randki – wady i zalety seksu bez zobowiązań. Zobacz, na co się decydujesz

para w łóżku pod kołdrą

Część kobiet wyniszcza emocjonalnie, pozostałe uskrzydla i szalenie satysfakcjonuje. Seks bez zobowiązań zyskuje na popularności z wielu powodów, jednak jak każda forma relacji damsko-męskiej ma wady i zalety. Zobacz, co możesz zyskać, decydując się na układ, którego kluczową rolą jest zaspokojenie pragnień własnych i partnera.

Seks niezaangażowany, czyli seks bez konsekwencji. Jak im zapobiec?

Sex randki mają służyć zaspokojeniu intymnych pragnień, realizacji erotycznych fantazji i doskonałej zabawie. Należy jednak pamiętać, że jak każda relacja damsko-męska o erotycznym charakterze, mogą mieć bardzo poważne konsekwencje. Jak im zapobiec? Przede wszystkim – zawsze (i bez względu na to, jak gorąca jest atmosfera) pamiętaj o antykoncepcji. Nawet jeśli regularnie przyjmujesz pigułki, zadbaj, żeby partner każdorazowo korzystał z prezerwatywy. Popularna gumka zapewni Wam bezpieczeństwo zbliżenia, chroniąc przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. 

Warto wiedzieć, że konsekwencją regularnego randkowania wyłącznie w celu uprawiania seksu jest ryzyko zaangażowania. Szukając partnera do zbliżeń na portalu randkowym dla dorosłych, jak polecany przez panie https://sekstet.pl, warto od razu postawić wyraźne granice – chodzi wyłącznie o seks i spotkania w innym celu niż współżycie nie są możliwe. Dzięki temu zyskacie nieco większą kontrolę nad relacją, w którą zdecydowaliście się wejść. 

Jakie są zalety sex randek, czyli dlaczego warto umawiać się za pośrednictwem portali randkowych

Korzyści, jakie płyną z regularnego umawiania się na sex randki, jest całkiem sporo. Do najważniejszych należą m.in. przełamywanie ograniczeń narzuconych przez społeczeństwo (a w efekcie – odkrywanie indywidualnej seksualności i świadomości swojego ciała), budowanie poczucia własnej wartości i atrakcyjności, możliwość bycia sobą, bez presji, jaką narzuca chęć wejścia w stałą relację. Seks bez zobowiązań pomaga wyleczyć rany po nieudanym związku, zaspokaja potrzebę fizycznej bliskości i seksualnego spełnienia, pozwala wrócić do intymności po długiej przerwie i przypomnieć sobie reakcje własnego ciała. 

Czy sex randki mają wady? Co może grozić kochankom w niezobowiązującej relacji?

Sex randki to fantastyczne rozwiązanie na te etapy w życiu, w których pragniesz skupić się wyłącznie na sobie, a jednocześnie – nie chcesz rezygnować ze swojej seksualności. Brak zaangażowania w relację jest wygodny, ale często złudny. Czy sex randki mają wady? Zobacz, co może grozić kochankom w niezobowiązującej relacji. 

Mówiąc o seksie bez zobowiązań aranżowanym za pośrednictwem portali randkowych dla dorosłych, należy zaznaczyć, że taka relacja nie jest odpowiednia dla każdego. Na sex randki nie powinny decydować się kobiety po przejściach, słabsze psychicznie i niestabilne emocjonalnie. Mając wątpliwości, czy dobrej zabawy nie przypłacisz emocjonalną huśtawką, lepiej zrezygnuj z udziału w takim układzie. Wbrew pozorom w relację bez zobowiązań bardzo łatwo jest się zaangażować. Zwłaszcza jeśli potrzeba fizycznej bliskości i dotyku jest bardzo silna. 

Warto także wiedzieć, że przygoda z sex randkami nie powinna trwać zbyt długo. W przeciwnym razie może prowadzić do uczuciowego okaleczenia, nawet jeśli żadna ze stron nie zakocha się w partnerze. Relacja z czasem stanie się płytka, a to z całą pewnością przełoży się na późniejsze związki damsko-męskie. 

5/5 - (1 głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *